50 odtieňov s nádychom ružovej: Konečne niečo pre všetky romantické duše?

Jedine, ak by ste za romantiku považovali blond bábiku od Mattela, ktorá vyvádza vo svojej červenej miestnosti s asistenciou bičíka. Aj taká totiž existuje a je poriadne divoká. Redakcia magazínu life-style sa na prepracovanom videu z YouTube dobre pobavila, a preto ho dnes ponúka aj svojim čitateľom. 

50 odtieňov ružovej

Knižný a filmový fenomén 50 odtieňov sivej asi poznáte. Možno ste veľkými fanúšikmi pána Greya a neskúsenej Anastasie. Alebo patríte skôr k odporcom tohto „porna pre mamičky“, ako zvykne byť dielo autorky E.L. James kritikmi označované? Čo však poviete na to, že už aj najobľúbenejšia bábika všetkých dievčat presedlala na sado-maso sexuálne praktiky? S tým rozdielom, že je to celé ladené viac do ružova…

50 odtienov ruzovej

Zoznámte sa

A o tom, že to vie poriadne roztočiť, ani na okamih nepochybujte! Má svoj bičík, putá aj herňu, všetko v krásnej pastelovej ružovej. Ako inak, veď je to Barbie, i keď o dosť divokejšia, dominantnejšia, ale stále dostatočne plastiková.

Ak ste ešte nevideli vskutku vydarenú video paródiu na trailer k filmu 50 odtieňov sivej s názvom Fifty shades of Pink, vrelo odporúčame.

Či už bábiku Barbie môžete alebo Vás, naopak, táto umelá kráska vôbec neberie, toto by ste si pozrieť rozhodne mali.

Tvorcovia videa sa s krátkym filmom precízne vyhrali, Barbie sa svojej roly zhostila bravúrne a rovnako presvedčivý je aj submisívny Ken.

Upozornenie na záver: Video je vhodné pre osoby, ktoré už z detských hier vyrástli!

__________

Zdroj a obrázok: youtube.com/watch?v=PHbtpVkmFRs

Komentáre

468 ad