Aké by to bolo žiť v drahom penthouse v New Yourku?

Ak ste sa s možnosťou kúpy dvoj-penthousu v newyourskom TriBeCe ešte nestretli, life-style Vám tieto luxusné mezonety pre boháčov rád predstaví. Hoci sú na predaj, pri ich cene by ste museli siahnuť dosť hlboko do svojho vrecka. A ešte k tomu si aj vziať pôžičku. Za neuveriteľných 9.950.000 amerických dolárov si však kúpite viac než rozľahlý priestor. V konečnom dôsledku ide o nadštandardných 422 m2.

podkrovny byt

Medzi dvomi priestrannými bytmi sa nachádza aj súkromná strešná terasa, a to na ploche 215 m2. Možno preto, aby ani prechod z jedného bytu do druhého nebol obyčajný. Cestou si môžete oddýchnuť vo vírivke, zrelaxovať sa pri krbe a pochutnať si na drinku z baru, ktorý sa na terase nachádza tiež. Vráťme sa ale k obidvom priestranným mezonetom. 12 izieb, 4 spálne a 3,5 kúpelne – hotová rezidencia, čo poviete? Ak všetko zdvojnásobíte, dostanete celkový počet miestností. V tomto objekte si jednoducho musíte pripadať ako kráľ či kráľovná.

panthouse

Miestnosti sú poznačené súčasnou architektúrou a nie je možné prehliadnuť, že sú dizajnérskym skvostom. Rôznorodé textúry prispievajú k príjemnej atmosfére aj svojou príťažlivosťou. Hoci sú naozaj odlišné, postarajú sa o výborný celkový dojem a harmóniu. Biela a hnedá dotvárajú útulnú atmosféru, klenuté okná od stropu k podlahe umiestnené v tehlovej stene umožňujú dostatočný priechod svetla dovnútra, opticky rozšíria plochu interiéru a podčiarknú jeho jedinečný charakter. Okrem toho sa aj liatinové stĺpy a sklené francúzske okná úplne stotožňujú s historickou Duane Street. Tento úžasný penthouse si jednoducho zamilujete. Keby sa Vám na menej či viac tajných účtoch váľali milióny, určite neodoláte a kúpite si ho. Bežných smrteľníkov snáď poteší aj virtuálna prehliadka. 

spalna

kniznica

luxus

kupelna

terasa

Zdroj: freshome.com, architectism.com

Obrázky: freshome.com

Komentáre

468 ad