Ako býva pán Grey v súkromí?

Áno, ako inak, na mysli máme hlavného hrdinu eroticko-romantického filmu Päťdesiat odtieňov sivej, konkrétne jeho predstaviteľa, ktorým je čoraz žiadanejší írsky herec Jamie DornanSexsymbol, ktorý si na svojom vzhľade príliš nezakladá, je v súkromí obyčajný chlap, rodinne založený a veľmi skromný. Napriek tomu si iba nedávno zakúpil spolu s manželkou rodinné sídlo, za aké by sa nehanbil žiaden britský sir či lord. Magazín life-style ho chce teraz predstaviť. 

jamie-dornan
Jamie Dornan s manželkou

Sídlo hodné hviezdy

Aj tak by sa dala nazvať nehnuteľnosť, ktorú sa rozhodol Jamie nazývať svojím domovom. Taký menší, do siva ladený zámoček, pekne ukrytý pred zvedavcami a neželanými návštevami. Čo viac by si mohol chlapík zo severného Írska, ktorého všetka tá mediálna pozornosť dosť otravuje, priať? Zrejme práve preto, aby doprial sebe i svojej rodine viac súkromia, investoval do sídla v Cotswolds vyše 2,3 milióna eur. Trojposchodový zámok ukrýva päť spální, bazén aj tenisový kurt, a to všetko v prísnom utajení malej (zdanlivo zabudnutej) anglickej dedinky.

Jamie Dornan sidlo

Jamie Dornan interier

Neznámy idol z kín

Miestni ľudia s ním už stihli prísť do kontaktu, vraj dokonca navštívil aj tamojšie pohostinstvo. No čuduj sa svete, nie všetci hviezdu jeho kalibru spoznali. 33-ročný herec, ktorého preslávila práve rola milionára s nevšednými sexuálnymi chúťkami, sa už čoskoro pustí do natáčania ďalšej časti úspešného filmu s názvom Päťdesiat odtieňov temnoty. Po celosvetovom úspechu a enormnom zárobku prvého dielu sa predstaviteľ hlavnej mužskej postavy dočká zvýšenia honoráru, ktorý sa bude pohybovať vo vesmírnych hodnotách. Zdá sa, že sa rozhodol zarobené peniaze investovať čo možno najrozumnejšie, a teda do “domčeka”. A vyzerá to tak, že Jamie si vybral skutočne dobré miesto pre rodinný život.

_________

Zdroj

dailymail.co.uk/tvshowbiz/article-3257802/Jamie-Dornan-splashes-1-75m-secluded-5-bedroom-Cotswolds-mansion-complete-swimming-pool-tennis-court.html

Obrázky

images.enstarz.com/data/images/full/76390/jamie-dornan.jpg?w=580

1.bp.blogspot.com/–EfHUw6YW_A/Vg7RldFPSqI/AAAAAAAAJ2U/MmTNWXfkeiM/s1600/Jamie%2BDornan%2BBought%2BNew%2BHouse.jpg

3.bp.blogspot.com/-x9JhMQdEVso/Vg7Xwv21VgI/AAAAAAAAJ2k/yDKlQoy-xD4/s1600/Jamie%2BDornan%2527s%2BGorgeous%2BReal%2BEstate.jpg

Komentáre

468 ad