Ako jej dopriať 60-sekundový orgazmus?

Lepšie ako orgazmus je orgazmus trvajúci celú minútu. Áno, 60 sekundové vyvrcholenie skutočne existuje. Nie je to ale typické, pretože ženský orgazmus zvyčajne trvá 6 až 30 sekúnd. Ale ak sa jej nálada a vaše pohyby zosynchronizujú, jej vyvrcholenie môže pokračovať. Skúste preto týchto šesť jednoduchých krokov na predĺženie jej potešenia, ktoré si pre vás dnes magazín life-style pripravil. 

orgazmus

1.     Premeňte svoju spálňu na hotelovú izbu

Kľúčom k orgazmu akejkoľvek ženy je byť uvoľnená a zameraná iba na potešenie. Oslobodená od myšlienok na prácu, špinavú bielizeň, neutretý prach… Čím lepšie je žena naladená, tým má väčšiu šancu na dlhé a intenzívne vyvrcholenie. Začnite teda vytvorením správnej nálady. Keď je napätá po stresujúcom dni, doprajte jej masáž chrbta, aby sa uvoľnila a zabudla na povinnosti. Vypnite mobilné telefóny, zamknite dvere, stlmte svetlá a relaxujte. Nezabúdajte, hudba a sviečky pomôžu upokojiť centrálny nervový systém.

2.     Zasypte ju komplimentmi

Ak sa cíti nesvoja, nebude mať ani sexuálny apetít. Neistota ju odrádza od sexuálnych myšlienok a inhibuje jej radosť z možného budúceho pôžitku. No keď sa bude cítiť sexy, vzruší ju to a zameria sa len na úžasné pocity zo sexu. A to jej zasa môže pomôcť zažiť hlbší orgazmus. Tak jej dávajte najavo, aká je skvelá, krásna a ako po nej túžite. Pritiahnite ju dychtivo smerom k sebe, povedzte jej, aký má úžasný zadok, pomaly ju pobozkajte a hladkajte jej telo. Nepodceňujte silu dobre načasovaného „wow“, keď ju občas vidíte nahú.

3.     Rozprávajte sa s ňou oplzlo

Zvrhlá diskusia môže pomôcť udržať pozornosť zameranú na erotické pocity. Ak už viete, aký druh oplzlosti na ňu zaberá, máte ju v hrsti. V opačnom prípade jej povedzte, že už cítite jej teplo, mokrosť a neuveriteľnú vôňu, ktorá vás opája. Skúste prevziať kontrolu a vodcovsky si ju obráťte pri zmene polohy. Niektoré ženy to naozaj zbožňujú (či tá vaša patrí medzi ne, to budete musieť zistiť sám). Keď ju rajcuje, že jej hovoríte „zlé dievča“, smelo jej tak hovorte. Ak sa jej to však nebude páčiť, nenúťte ju do toho.

4.     Dráždite ju

Opakovane ju priveďte až na pokraj orgazmu, čím sa jej vzrušenie rozšíri po celom tele, čo má za následok výraznejšie a dlhšie vyvrcholenie. Ak viete, že miluje orálny sex, začnite pomaly a jemne. Venujte pozornosť odozvám jej tela. Keď sa priblíži k orgazmu, začne lapať rýchlejšie po dychu a pocítite, ako rastie napätie v jej slabinách, stehnách a zadku. Akonáhle zaregistrujete tieto príznaky, spomaľte rýchlosť a pomaly prestávajte. Jej dych by sa mal opäť spomaliť. Potom pokračujte od začiatku, priveďte ju tesne k orgazmu, no znova zvoľnite a nedoprajte jej ho. Oscilujte sem a tam päťkrát, a pokiaľ je to možné, privádzajte ju vždy bližšie k vyvrcholeniu. Až potom jej doprajte ten najšialenejší orgazmus.

5.     Venujte sa všetkým citlivým bodom

Ak sa pri jednom akte povenujete viacerým miestam naraz, môže to pomôcť predĺžiť váš (i jej) ​​orgazmus, pretože zmena vytvára väčšie napätie a vzrušenie. Začnite s orálnym sexom, použite vibrátor či iné sexuálne pomôcky pre stimuláciu všetkých jej erotogénnych zón: bradaviek, klitorisu, vagíny, G bodu, ba dokonca aj jej konečníka, ak viete, že jej to robí dobre. Následne, keď ste už obaja pripravení na penetráciu, nechajte ju vysadnúť na vás a určovať tak tempo i hĺbku prieniku. Pri tejto polohe jej môžete ako bonus prstami dráždiť klitoris.

6.     Poľavte, kontrolujte svoje pohyby

Keď sa niektoré ženy ocitnú na pokraji orgazmu, ich klitorisy sú naozaj veľmi citlivé. Ak je tomu tak aj u tej vašej, stimulujte ju čo najjemnejšie, lebo aj toto môže pomôcť predĺžiť jej vyvrcholenie. Po prvé, zistite, či vôbec chce, aby ste poľavili. Nakloňte sa k jej uchu a jemne sa jej opýtajte, či sa jej to viac páči pomaly alebo tvrdo. Ak dáva prednosť ľahším dotykom, len zmiernite tlak. Skúste pohybovať prstom, jazykom alebo vibrátorom po mieste, ktoré sa nachádza na pozícii jednej hodiny popoludní nad klitorisom z vonkajšej strany. Buď sa jej to bude páčiť a budete sa milovať jemne, alebo vás presmeruje tam, kde sa jej to páči najviac. Postupujte podľa jej vedenia až do zdarného konca.

____________

Zdrojmenshealth.com/sex-women/her-60-second-orgasm?

Obrázok: static1.therichestimages.com/cdn/1683/881/100/c/wp-content/uploads/2015/03/o-ORGASM-facebook-e1425417853909.jpg

Komentáre

468 ad