Ako mu dať najavo lásku a udržať si ho?

Na láske je ťažké zaiste aj počiatočné zoznamovanie. Ešte pred tým, ako sa začne niečo diať, jeden musí toho druhého na seba vždy nejakým spôsobom upozorniť. Bohužiaľ, neexistuje žiadna „najlepšia“ cesta k vyznaniu lásky. Keď chce žena mužovi povedať, že je do neho zamilovaná, musí si dávať pozor na niekoľko vecí. Najdôležitejšie je svoje „milostné vyznanie“ správne načasovať! Musíte si byť istá, že Váš budúci miláčik bude sám, keď sa to dozvie. Muži sa totiž v prítomnosti svojich kamarátov zvyknú chovať občas veľmi divne.

dvorenie

Ak práve teraz po niekom bláznivo túžite, magazín life-style Vám poradí, ako vyjsť z tieňa a upozorniť na seba. Šanca, že z ružového sna bude skutočný vzťah, je omnoho vyššia, keď spolu dlhšie flirtujete očami, o niečom sa bavíte a vnímate reč tela. Pri týchto činnostiach sa dá totiž veľa dozvedieť o skutočnom záujme opačného pohlavia. 

Nikdy neposielajte za objektom svojej túžby priateľku. Prečo? Pretože traja na lásku sú už trošku priveľa a okrem toho sa budete prezentovať ako osoba bez akéhokoľvek sebavedomia. Tak osobné veci, ako je vyznanie lásky, sa totiž nevybavujú po niekom ďalšom. A v neposlednom rade riskujete, že mu veselá a koketná kamarátka padne do oka viac ako tá sivá myška, za ktorú prišla orodovať. Toto iste nechcete. Poďme sa pozrieť na niekoľko ďalších trikov, ktoré môžete vyskúšať. 

Sadnite si mu na kolená

Áno, mimoriadne odvážne, ale ak ste napríklad na diskotéke, obaja v dobrej nálade, jednoducho sa ho spýtajte, či si mu môžete sadnúť na kolená. Ak sa Vám zdá toto príliš, tak sa iba uistite, že miesto vedľa neho je voľné a prisadnite si. Nenápadné dotyky a nakláňanie sú povolené. 

Objímte ho

Ak sa budete lúčiť a každý pôjdete svojou cestou, nebude nič zlé na tom, ak sa objímete. Nezáväzné objatie môžete zapojiť aj do prvého stretnutia, keď sa zoznámite, alebo mu budete predstavená. Nemusíte sa obávať, pretože to bude v tomto momente úplne prirodzené a perfektne tým prelomíte ľady. Nezabúdajte na to, že aj muži bývajú nervózni. Objatím dáte opačnému pohlaviu istotu, že je všetko v poriadku a tešíte sa, že sa spoznávate alebo sa znova uvidíte. 

Rozosmejte ho

Každý má občas zlý deň. Buďte k mrzutému priateľovi tolerantná a skúste mu zlepšiť náladu. V partii si skvele rozumiete, no on ani netuší, že ho milujete? Pozvite ho do kina, na zmrzlinu alebo prechádzku, a to všetko pod záštitou zlepšenia nálady. On si to iste bude vážiť a odplatí Vám to. Pokiaľ nie, tak by ste mali prehodnotiť, či Vám stojí za to. 

Športujte

Väčšina mužov pestuje nejaký šport, a preto im pripadá super, keď majú po svojom boku dievča, ktoré nie je žiadna bábovka a je aspoň trochu vo forme. Ak sa nevenujete žiadnemu športu, skúste napríklad bicykel alebo aerobik.

Robte kompromisy

Niekedy je vzťah medzi dvoma ľuďmi naozaj zložitý. Skôr alebo neskôr príde hádka, prípadne menšia kríza. To je úplne normálne. Dôležité je robiť kompromisy. Netrvajte vždy len na svojom názore, občas skúste počúvať aj partnera a snažte sa ho pochopiť.

Zdroj: wikihow.com

Obrázok: freedigitalphotos.net

Komentáre

468 ad