Ako zaujať muža na verejnosti?

zenaUž Vás unavuje, že ste stále za sivú myšku a každý Vás prehliada? Túžite po pozornosti a obdive mužov? Magazín life-style Vám dnes poradí, ako na to. V prvom rade si skúste vybrať také miesto, kde si myslíte, že stretnete toho správneho muža. Pre niektorú to môže byť bar, kino alebo park, iná možno uprednostňuje knižnicu, divadlo či vlakovú stanicu. Bar môže byť síce vhodné miesto na zoznámenie, ale je nutné dotyčného poriadne preklepnúť, aby nemal náhodou vážnejší problém s alkoholom. Ak ho ale stretnete v kine, parku alebo knižnici, myslíme si, že je to ideálne miesto na Vaše prvé zoznámenie. Má rád prírodu a filmy? V tom prípade sa s ním asi nudiť nebudete. 

Očný kontakt

Pokiaľ sa na svojho vyvoleného budete pozerať dlhšie ako päť sekúnd, je jasné, že máte o neho záujem. Dáte mu tým najavo, že sa Vám páči. Nezabudnite na úsmev. Najkrajšia žena je predsa tá, ktorá sa rada usmieva. No pri priamom kontakte do očí pozor. V prípade, že Vás na okukovanom objekte zaujalo niečo iné ako jeho šarm, a preto na neho tak divne a dlho pozeráte, mohol by si to zle vysvetliť. 

Prihovorte sa mu

Ak ste teda na správnom mieste a Váš očný kontakt je presne taký, aký má byť, skúste sa vyvolenému prihovoriť. „Prepáčte, máte chvíľku čas?“ Odpovedal kladne? Potom je jasné, že ste sa mu tiež zapáčili. Teraz bude dôležité, aby ste začali vhodnú tému. Ak ste napríklad v bare, spýtajte sa ho, s kým tam je, ako často tam chodí alebo ho poproste, či Vám pomôže nájsť stratenú náušnicu. V knižnici je to tiež jednoduché. Proste si nechajte odporučiť zaujímavú knihu. Podľa jeho reakcie zistíte, či chce s Vami stráviť čas alebo naopak. Každá rozumná žena jednoducho vycíti, ako muž vníma jej prítomnosť. 

muzPekne sa oblečte

Tak trochu márnivosť a túžba po dokonalosti sú pre ženu typické. V prípade, že chce zaujať vychádzajú tieto vlastnosti na povrch tisícnásobne. Dôležité je zvoliť správne oblečenie. Pamätajte si, že ak si dáte tie najkratšie šaty s najväčším výstrihom, Vášho vyvoleného určite neočaríte. Nebuďte teda príliš vyzývavá. Zvoľte napríklad vhodné šaty po kolená, ktoré ukážu Vaše prednosti, no nebudú pôsobiť lacno. Nezabudnite na príjemný make up, umyté vlasy a peknú voňavku. K perfektnému vzhľadu si môžete dopomôcť, ale muž musí mať pocit, že takto vyzeráte i ráno po prebudení. Nesiľte to veľmi a dajte tomu voľnosť. 

Pár rád na záver:

  • Verte si
  • Buďte sama sebou
  • Veľa sa usmievajte

Sme presvedčení, že prirodzenosťou a svojimi individuálnymi vlastnosťami dokážete zaujať toho správneho muža. Držíme palce! 

Zdroj: wikohow.com

Obrázky: freedigitalphotos.net

Komentáre

468 ad