Aktuálne módne trendy jeseň/zima 2015: Zamerané na stužkovú!

Všetci budúcoroční maturanti majú v tomto období jednu z posledných príležitostí zabaviť sa. Kde inde, ak nie na vlastnej stužkovej (oslave stredoškolského štúdia), by sa mohli naplno odviazať v kruhu svojich spolužiakov? Ak chcete aj vy naplno zažiariť, rozhodne nepodceňte výber šiat. Stužková slávnosť je obzvlášť pre dievčatá významnou udalosťou. Konečne sa môžu predviesť v inom svetle a zažiariť ako skutočné hviezdy. Tak čo, kočky, koľké z vás chcú byť kráľovnou večera? Čítajte dnešný článok magazínu life-style a inšpirujte sa…

Buďte trendy bez zbytočnej pompéznosti

Niektoré dievčatá majú šaty na všetky významné udalosti vo svojom živote (na stužkovú, promócie, ba možno i na svadbu) už dávno vysnívané. Či patríte k tejto skupinke, alebo vôbec netušíte, do akej róby sa na svojej stužkovej nahodíte, držte sa jednoduchého, no základného pravidla tejto sezóny: Žiadna pompéznosťTá totiž mladosti a štýlu príliš nesvedčí. Zabudnite preto na prezdobené a prekombinované veľké róby, ktoré vám len zbytočne pridajú na veku. Práve naopak, vyzdvihnite svoju mladosť, krásu, ale i to, že si môžete dovoliť byť aj trochu uletené.

Hitom sezóny sú folklórne motívy aj sukňa s topom

Stužková slávnosť je výbornou príležitosťou predviesť sa v elegantnej dlhej (prípadne aj krátkej) sukni s krátkym vrchom, tzv. cropped topom. Ak tomu dáte patričný glanc a noblesu podčiarknutú mladíckou spontánnosťou, budete neprehliadnuteľné. Rovnako zažiarite v šatách s folklórnym motívom, najlepšie v žiarivých farbách. Skrátka, nech je vás vidieť! Za hviezdu však túto sezónu budete aj v padavých šatách bez zbytočného a roky pridávajúceho pátosu, najlepšie v nežnej marhuľovej či inej príjemnej a nenásilnej farbe, ktorá ešte viac vyzvihne vašu mladosť a nevinnosť.

Zapamätajte si, byť za tortu v šatách, v ktorých sa ani nepohnete, už dávno neletí. Pokiaľ ste navyše športový typ, radšej to skúste s veselými prúžkami. Stále totiž platí, že krása je v jednoduchosti. Čisté línie a kvalitný materiál, to je proste to, čo sa nikdy nezunuje. Podobne starostlivo vyberajte aj doplnky a chic účes, ktorými svoj vzhľad perfektne dotvoríte. Prajeme krásny slávnostný večer a veľa nádherných spomienok!

_________

Zdroj: teenvogue.com/gallery/best-prom-dresses-trends-2015

Obrázok: dollarphotoclub.com/stock-photo/formal%20group/715297

Komentáre

468 ad