Candice Swanepoel – bábika v životnej veľkosti

Sladká blondínka je ďalšou z radov obľúbených anjelikov Victoria´s Secret, ktorej celosvetová popularita rastie každým dňom. Dôkazom toho nie sú len početné top kampane a predvádzania pre renomované značky, ale aj jej obľúbenosť na sociálnych sieťach, kde jej život, súkromie a najmä fotky (za každých okolností príťažlivej modelky) sledujú milióny fanúšikov. Poďte sa teda s magazínom life-style pozrieť na tento prototyp ženskej dokonalosti o niečo bližšie. 

Candice Swanepoel

Odmala túžila po sláve

Áno, dieťa Afrikáncov s holandskými predkami žijúcich v zastrčenom kúte Juhoafrickej republiky malo skutočne dosť smelé ambície. Candice, s výzorom anjela, priťahovala pozornosť odmalička, a tak nečudo, že si ju v pätnástich rokoch na miestnom blšom trhu všimol modelingový hľadač talentov. Jej nástup do módneho sveta bol raketový, okamžite letela do Londýna, neskôr do New Yorku a o rok nato už  zarábala 5.000 dolárov za deň. To mala Candice Swanepoel len sladkých šestnásť a písal sa rok 2004.

Svetové kampane, svetové zárobky

Candice sa objavila na obálke austrálskej, brazílskej, talianskej, japonskej a iných verziách Vogue, tiež anglickej, nemeckej a brazílskej ELLE, no i v rôznych edíciách GQ, Harper´s Bazaar a podobne.  

Kampane robila pre Nike, Guess, Diesel, Tommy Hilfiger, Tom Ford, Swarovski, Miu Miu, Ralph Lauren, Versace a veľa iných.

Predvádzala luxusné kúsky od tých najlepších mien v módnom biznise, za všetky spomeňme Donna Karan, Dolce & Gabbana, Oscar de la Renta, Chanel, Fendi, Elie Saab, Stella McCartney, Givenchy, Jean Paul Gaultier, Blumarine, Dior.

Najviac sa však jej meno spája práve s Victoria´s Secret, lebo Candice to v plavkách jednoducho svedčí. Anjelikom slávnej firmy je od roku 2007, pričom bez preháňania možno povedať, že patrí k najobľúbenejším hviezdam tejto spoločnosti vôbec. Nielen u samotných dizajnérov a šéfov prestížnej značky, ale aj u fanúšikov. Každoročne ju volia za jednu z najsexy, najkrajších a najpríťažlivejších žien sveta, občas sa dostane až na samotný vrchol (v roku 2014 obsadila v„Hot 100 List“ časopisu Maxim prvú priečku).

modelka Candice Swanepoel

Dôkazom toho, čo pre Victoria´s Secret znamená, je fakt, že na výročnej prehliadke v roku 2013 to bola práve ona, kto mala na sebe „Royal Fantasy Bra“ – podprsenku v hodnote 10 miliónov dolárov s viac než 4200 drahokamov, a to vrátane diamantov, rubínov a zafírov. Od roku 2005 (vtedy mala na sebe Gisele Büdchen najdrahšiu „Sexy Splendor Fantasy Bra“) to bola najdrahšia špeciálna („Fantasy“) podprsenka, akú mala kedy modelka oblečenú. Candice a jej cena na trhu však stále stúpajú. V roku 2013 bola na 9. mieste v každoročnom rebríčku Forbes s odhadovaným ročným príjmom 3,3 milióna dolárov. A to iba nedávno (20. októbra) oslávila 27 rokov, pričom vyzerá stále lepšie a lepšie. 

Súkromie

To si prísne stráži, väčšinou je na verejnosti sama alebo v doprovode rovnako slávnych kamarátok (obzvlášť si rozumie s Rosie Huntington-Whiteley). Single však nie je, smola, páni! Od sedemnástich rokov tvorí pár s brazílskym modelom Hermannom Nicolim, čo je pri všetkom tom lesku a pozlátke šoubiznisu prekvapivo stabilný vzťah.

Pred časom bola obviňovaná z anorexie, no našťastie, na aktuálnych záberoch sú jej krivky o niečo plnšie. A fanúšikom sa to takto páči viac. Čo poviete?

Candice Swanepoel dnes

__________

Zdroj: askmen.com, osobnosti.cz, fullmoon.cz

Obrázky: projectshanks.com, funny-pictures.picphotos.net, enblow.com

Komentáre

468 ad