Chariot Skates – dynamická zábava

Ako napovedá anglický názov, pôjde o akési netradičné korčuľovanie. Budete mať pocit, akoby ste sa viezli na voze. Dvojica veľkých kolies upevnená na nohy Vám pomôže hravo prekorčuľovať aj terén stúpajúci do kopca alebo nerovnosti na ceste. Ide o excelentnú inováciu in-line korčúľ. Komický dizajn pripomínajúci nosenie bicykla na nohách zaručene upúta pozornosť zvedavého okolia.

Váš pohyb pri športovaní bude ľahučký ako pierko a pohodlný, ako to len najviac ide. Korčule na vozenie vytvoril Austrálčan Michael Jenkins. Snažil sa o spojenie jazdy na bicykli, lyžovania i korčuľovania v jednom unikátnom produkte. Zadné kolieska garantujú stabilitu. Menšie ťažisko umožňuje vyššiu rýchlosť a manévrovateľnosť oproti tradičným in-line korčuliam.   

Pokiaľ ste sa dosiaľ nenaučili ovládať pri korčuľovaní brzdy a vždy ste zastavovali skokom do trávy, teraz to bude o niečom inom. Trávnatá plocha a nerovný terén nebude pre Chariot Skates žiaden problém. Zastavíte napríklad pomocou uchytenie kolies špeciálnymi rukavicami.

Využitie nových moderných materiálov doslova splní sen o prirodzenom pohybe. Viac než storočie snaženia sa o podmanenie kolies má byť teraz odrazené v tomto produkte.

Korčule sú vyrobené z luxusného uhlíkového kompozitného materiálu a náklady sú porovnateľné s kúpou špičkového bicykla z uhlíkových vlákien. Suma teda dosahuje niekoľko tisíc dolárov. No investícia do tejto novinky iste stojí zato. 

Chariot Skates je značka dynamického pohybu, ktorá prekračuje akékoľvek doterajšie hranice. Revolučná zábava plynulého korčuľovania prináša nezabudnuteľný zážitok. Aj taká obyčajná cesta do práce môže získať úplne nový rozmer.  

Zdroj: cnet.com, blessthisstuff.com

Obrázky: blessthisstuff.com, wheelskates.wix.com, blading.at.webry.info

Komentáre

468 ad