Dotknite sa jej na týchto miestach a znásobíte jej potešenie

nežnostiAká je najčastejšia ženská sťažnosť? Možno aj tá, že muži mieria vždy len na to jedno známe miesto a ostatným častiam sa vôbec nevenujú (alebo len minimálne).  Čo je škoda, pretože na ženskom tele existuje veľa ďalších erotogénnych miest, ktorých stimuláciou, dotykmi, šteklením alebo lízaním dokážete ľahko zvýšiť partnerkine i svoje potešenie. Magazín life-style predstavuje miesta ženského tela, ktorých láskanie stojí za zaváženie. 

Tvár

Ženský mozog pri orgazme vypína. Zahájte simuláciu vypnutia tak, že jej uložíte hlavu do svojho lona a budete svojimi palcami masírovať oblasť nad obočím. Ľudia v tvári udržujú veľa napätia, pričom jeho odbúranie im pomáha uvoľniť sa a stať sa vnímavejším k vzrušeniu. Dobre si obzrite tú jej, pretože keď je človek vzrušený, podvedome uvoľňuje svaly, ktoré držia zatvorenú čeľusť. Jasné znamenie toho, že ste na dobrej ceste.

Uši

Uši sú vstupnými bránami k dvom formám vzrušenia: fyzikálnemu (reflexogénnemu) a duševnému (psychogénnemu). Kým jej budete kolísať zadnú časť hlavy prstami ruky, dotýkajte sa palcom a ukazovákom, alebo nimi premasírujte okraj ucha. Úplne môžete odignorovať necitlivý ušný lalôčik. Keď sa jej to bude páčiť, prechádzajte špičkou svojho nosa vnútornú časť jej ucha. Už len to, že vás bude počuť dýchať, ju správne naladí. A nepotrebujete ani žiadne sexuálne pomôcky, stačia vaše ruky a nos.

Krk

Prechádzajte perami medzi jej krkom a bradou. Koža je tenšia tam, kde sa telo ohýba. Nervy a cievy sú bližšie k povrchu, čo je aj dôvod, prečo sa tam má nanášať parfum. Zapoja sa zmyslové receptory, ktoré následne vyvolajú emocionálnu reakciu. Pocíti naozaj veľkú intimitu k osobe, ktorá jej toto spraví.

Pery

Bozkávanie je vstupnou bránou pre odblokovanie zvyšku tela. Napovie jej, že sa viete správať jemne a intímne aj k iným častiam jej tela. Bozkávanie je hormonálnym predjedlom, ktoré stimuluje hypotalamus (centrum vzrušenia mozgu), aby začal vnímať feromóny s ich nezameniteľnou vôňou a chuťou. Jemne sajte jej hornú peru a ešte jemnejšie ju vťahujte medzi svoje pery. Hlboké červené pery indikujú vzrušenie.

Prsty

Počas filmu alebo pri dlhom lete jej dráždite dlaň, pretože je plná zmyslových receptorov. Pohybujte svojimi prstami z hornej časti jej dlane až cez prsty, pričom ich jemne hlaďte. Robte to čo najjemnejšie, pretože receptory v koži, ktoré sú citlivé na dotyk, reagujú lepšie ako receptory, ktoré sú citlivé na tlak a nachádzajú sa vnútri dlane. Táto „predohra“ je dosť diskrétna na to, aby si ju nikto nevšimol, no zároveň dosť intenzívna k prebudeniu ostatných častí jej tela.

Predlaktia

Vnútorná časť zápästia je mimoriadne citlivá na teplotu. Lízanie zápästia a následné fúkanie na naň vytvára pocit chladu, keďže špeciálne receptory v týchto miestach sú vyladené na zistenie rozdielov v teplote. Je to tiež miesto, ktoré mamičky a oteckovia používajú na kontrolu teploty pre dieťa. Citlivé receptory sú aj vo vlasových folikuloch, no každá oblasť s jemným porastom je nadmieru citlivá. Stačí ju stimulovať fúkaním a dýchaním (k dispozícií sú aj na tento účel príznačné erotické hračky). Sledujte, aká husia koža sa jej objaví. 

Prsia

Skúste namiesto starej známej bradavky láskať hornú a spodnú časť prsníkov, ktorých tkanivo je posiate erotogénnymi nervovými receptormi. Mali by ste to robiť tak jemne, aby ste sa skoro nedotýkali kože. Bradavky (ktoré rovnako ako klitoris vysielajú pri orgazme vzruchy do mozgu) obsahujú receptory zvané Meissnerove krvinky, a teda bunky, ktoré sa prispôsobujú meniacim podnetom, ako treniu košeľou alebo vlhkosti jazyka. Čím dlhšie budete dráždiť okolie bradavky, tým intenzívnejšia bude priama stimulácia. S tým môže pomôcť aj erotický e-shop a kúpa stimulátora bradaviek.

Zadná strana kolena

Pre mnoho žien je toto miesto v prvom rade šteklivé. Keď však šteklí, dáma je len málo vzrušená. Najprv sa teda venujte erotogénnym zónam, ktoré pokrývajú celú zadnú časť jej nôh. Prstami prechádzame po celej ploche stehna a lýtka. Zvlášť sa venujeme zadnej strane kolena, pričom používajte celú dĺžku troch prstov. Pevnejšie dotyky môžu stimulovať receptory citlivé na tlak alebo Paciniho krvinky, ktorých funkciou je aj blokovanie prvotného šteklenia.

Chrbát

Masírujte svaly medzi lopatkami a chrbticou, pričom dbajte na ľahké ťahy prstov. Ako budete masírovať chrbát nižšie a nižšie, nervy budú stále citlivejšie. Nechajte prsty skĺznuť po stranách chrbta, pričom sa jemne a nenápadne dotýkajte aj jej pŕs. Počas sexu si dajte pauzu na takúto masáž chrbta a oddiaľte ejakuláciu. Môžete použiť aj vibrátor, ktorým sa bude partnerka sama stimulovať, kým ukončíte pre ňu tak príjemnú masáž. Len pre istotu, aby vedela, na čo všetko sa ešte môže tešiť. Použitie tejto techniky zázračne predlžuje trvanie aktu.

Nohy

Holandskí vedci zistili, že samotné očakávanie kontaktu spúšťa centrá motivácie v mozgu, ktoré sú nevyhnutné pre nástup vzrušenia. Ženy sa budú diviť a hútať, čo sa s nimi bude diať ďalej. A tieto predstavy a očakávania sú zásadné pre psychické vzrušenie a orgazmus. Hlaďte jej stehná v smere k pošve, ale prestaňte tesne pred ňou. Dýchajte na ňu a krúžte prstami okolo nej, veľmi blízko, ale nenechajte sa zlákať. Toto prebudí receptory v koži a slasť bude následne o to väčšia. A pocit, ktorý potom dotyk vyvolá, bude úplne iný ako ten, na ktorý bola zvyknutá.  

_____________

Zdroj: menshealth.com/sex-women/increase-her-pleasure

Obrázok: freedigitalphotos.net/images/Couplespartners_g216-Couple_Embracing_And_Making_Love_p90818.html

Komentáre

468 ad