Dvadsať rokov nosila obrovské prsné implantáty, až kým jej jeden nepraskol!

prsia53-ročnej žene, matke a bývalej tanečnici Dee Stein z Las Vegas sa jej túžba maž veľké prsia kruto vypomstila. Obrovské implantáty jej totiž po čase začali spôsobovať silné bolesti a nikto ochotný, kto by jej s týmto problémom pomohol,  sa dlho nevedel nájsť. Čítajte ďalej magazín life-style a dozviete sa o otrasnej skúsenosti tejto ženy oveľa viac. 

Veľké prsia = veľké bolesti?

Dee zatúžila asi pred dvadsiatimi rokmi (ako mnoho iných mladých žien) po zväčšení prirodzených prednosti, a tak absolvovala viacero plastických operácií. Výsledkom bol hrudník nadrozmernej veľkosti. Sama sa k tomu viackrát vyjadrila: „Čím väčšie, tým lepšie. Aspoň v kruhoch, kde som sa pohybovala.“

Tanečnici sa však zastaralé (takmer 14 kilogramov vážiace) implantáty začali postupne roztekať, čo jej spôsobovalo hotové muky.
Boli vyrobené z dvoch vrstiev – vnútorná zo silikónu a vonkajšia zo soľného implantátu, ktorý bol napokon aj príčinou problémov. Ten na ľavom prsníku jej totiž praskol.

Snaha zbaviť sa silikónov

Trpiaca Dee úmorne hľadala lekára, ktorý by sa podujal na náročnú úlohu a pomohol jej opäť žiť dôstojne. Prsia ju nielenže nepredstaviteľne boleli, ale boli aj nepekne zošúverené.

Bohužiaľ, stretávala sa iba s odmietavým postojom a negatívnymi reakciami. Každý chirurg sa bál náročného zákroku, ktorý všetci svorne označovali za vysoko rizikový. Dee totiž okrem odstránenia starých implantátov túžila aj po nových (podstatne menších) prsiach, za ktoré by sa už nemusela hanbiť.

Pomocnú ruku jej napokon podali dvaja chirurgovia – Terry DubrowPaul Nassif. Upozornili ju ale na možné nástrahy požadovanej operácie. Od začiatku totiž neskrývali svoje obavy, ba dokonca jej prípad označili za najnáročnejší v ich dovtedajšej praxi.

Zúfalá žena však neváhala, so zákrokom súhlasila a v jej prípade sa riskovať oplatilo. Sériu náročných operácií úspešne zvládla, navyše sa dnes hrdí vynoveným hrudníkom, na ktorý je právom pyšná.

_______

Zdroj

nydailynews.com/entertainment/woman-30-pound-breast-implants-botched-reduction-article-1.2276134

Obrázok

freedigitalphotos.net/images/sexy-young-woman-in-a-red-camisole-photo-p230333

Komentáre

468 ad