Džínsy hitom jesene

Ak Vás chvíľami prepadá nostalgický pocit z toho, že milované leto odovzdáva žezlo sychravej jeseni, pozrite sa na to ako milovníčka módy. S novou sezónou prichádzajú aj nové trendy a medzi nimi sú už tradične aj džínsy, ktoré nechýbajú pravdepodobne v žiadnom šatníku a máme ich v skrini v rôznych prevedeniach. Napriek tomu nepochybujeme, že by to chcelo ešte nejaký ďalší jesenný kúsok.

dzinsy

Magazín life-style Vám predkladá trendy, ktoré priveje chladnejšia sezóna a vybrali sme pre Vás také, ktoré sú skutočne cool. Trafí sa niektorý strih do Vášho vkusu?

Zdobené

Počas leta sa vo veľkom nosili džínsy natrhnuté, ba až deravé, chýbajúce kusy látky sa objavovali na stehnách, kolenách aj zadkoch. Blíži sa však ochladenie. Na scénu preto nastupujú kúsky s nášivkami, ozdobami, kamienkami a inými detailmi, ktoré sa budú na modrej džínsovine určite skvele vynímať. Môžu byť na jednom mieste alebo pozdĺž nohy od pása až nadol.jesen dzinsy

Široké

Zo strihov, na aké sme zvyknutí, ostáva v platnosti skinny. Úzke nohavice vynosíme všade, no takisto to bude aj s džínsami, ktoré sú naspodku rozšírené. Flare model sa stáva dvojkou medzi najpopulárnejšími druhmi denimových nohavíc a neustále pribúda aj u známych žien, ktoré im holdujú. Skinny zatiaľ nevytlačili, ale úspešne im konkurujú.

Opotrebované

Keď hovoríme o detailoch, jedným z najvýraznejších budú záplaty. V tomto prípade nemožno hovoriť o okrase, pretože záplaty budú z rovnakého materiálu ako samotné džínsy a líšiť sa budú hlavne farbou. Budú vytvárať dojem akoby opotrebovaných džínsov, ktoré boli už zašívané, no nosia sa aj naďalej. Aby sa tento efekt ešte podčiarkol, mnohé modely budú širšie, vyšúchanejšie a možno aj mierne prskané.

Prajeme príjemnú, trendy a sexy jeseň!

Zdroj: cosmopolitan.com

Obrázky: fashionion.com, coffeefashionandtv.blogspot.de

Komentáre

468 ad