Hayley Quinn – inšpiratívna dáma

Pracovala “s každým” od akademických pracovníkov či paraolympionikov cez stavbárov na výškových budovách až po rozvedených, študentov a ženy budujúce si kariéru. Tvrdí, že všetci sú rovnako presvedčení, že pokiaľ ide o ich intímny život, mohol by byť lepší, jednoduchší a vlastne zábavný. A ona ich to všetkých učí. Zoznámte sa s Hayley Quinn.

Hayley a lá Carrie Bradshow

Pekná brunetka, ktorá žije v centre Londýna, opisuje samú seba ako Carrie Bradshaw zo seriálu Sex v meste. Jej príbeh profesionálnej učiteľky „randenia“ začal jednoduchým kritickým tweetom na knihu o „balení“ žien. Na jej poznámku okamžite zareagoval jeden z autorov, ktorý ju pozval na stretnutie. Z nesmelého dievčatka, ktoré trápili problémy s pleťou a mastnými vlasmi, nerozumelo móde a malo dôvod hnevať sa na celý svet, sa stala sexi kosť, ktorá miluje dráždivú červenú, neodolateľné pančušky, vysoké opätky a minisukne.

Bisexuálne úlety

V Londýne je známa už pomerne dlho. Pred dvomi rokmi sebavedome vyhlásila, aká je dobrá v zvádzaní mužov a priznala, že sa na tom stáva tak trochu závislou. Preto si myslí, že je pre ňu nemožné usadiť sa. To sa však zmenilo a dnes je Hayley šťastne zadaná s pesničkárom Daveaom. Občas disponuje bisexuálnymi úletmi, ktoré jej Dave údajne toleruje. Možno práve tieto úlety sú tajomstvom jej úspechu v profesii učiteľky kvalitných vzťahov a sexu.

Intuitívne učenie

Hayley si vedie zápisník, tzv. „Sexcapades“, v ktorom si zaznamenáva všetky svoje rande, pracovné, ale aj osobné stretnutia. Takto si môže udržať a stále formovať svoju profesiu, no i s nadhľadom a pokojom pomáhať mnohým “nešťastníkom”. Jej cieľom je radiť hlavne tým, ktorí si vravia: „Nie som atraktívny/mohol by som sa s ňou rozprávať, ale neviem ako/nikdy nestretnem toho pravého“. Že k nim patríte? Hayley dodáva podstatnú a dôležitú poznámku: „Moje učenie je etické, autentické a postavené na viere, že nemusíte zmeniť to, kým ste, aby ste sa stali seriózne atraktívnym.“ Hayley preferuje intuitívne učenie, stanovenie hlavných pokynov k splneniu cieľa. Zároveň však dodáva, že vždy keď učí, chce, aby človek zostal sám sebou, nemusí sa stať niekým iným. Ako hovorí, neprodukuje predsa robota, ale sociálne a emocionálne uvedomelého človeka, ktorý vie, čo je dôležité a potrebné robiť bez toho, aby sa uchyľoval k nejakému presnému návodu na internete, pretože život takto jednoducho nefunguje. So svojimi klientmi sa stretáva v centre mesta, ale aj cez skype. Šancu na stretnutie má teda každý.

Hayley sa stala známou aj vďaka prezentovaniu svojho učenia v médiách. Píše pre Cosmopolitan, Now magazine či Women´s health. Účinkovala aj v televíznych programoch na ITV, Made in Chelsea a Channel 4. Hayley je dáma. Možno ani sama netušila, akou cestou sa bude uberať jej život. U druhých vzbudzuje najmä chuť vyjadriť svoj názor, prebúdza sebadôveru, inšpiruje. Možno aj my prídeme raz na to, že nás niečo baví viac, ako sme si mysleli. 

Zdroj: dailymail.co.uk, hayleyquinn.com, magazin.atlas.sk

Obrázky: winggirlmethod.com, tvnoviny.sk, hayleyquinn.com 

Komentáre

468 ad