Hit tohtoročného leta: Je nám teplo!

Aj keď sa zdá, že tie najhoršie horúčavy už máme tento rok za sebou, nič to nemení na úspechu skladby Je nám teplo, ktorá za niekoľko dní doslova prevalcovala internet. Všetkým zmoreným a na leto nadávajúcim ľuďom aspoň na chvíľu vyčarovala úsmev na potom orosenej tvári.

je nam teplo

Aj vám bolo teplo?

Partia mladých ľudí pri tvorbe skladby, ktorá ich nepochybne stála veľa potu a vypitej minerálky, isto ani netušila, čo svojou letnou “vypaľovačkou” spôsobí. Hudobný projekt, ktorý si hovorí S Hudbou Vesmírnou, svojou bezprostrednosťou, veselou náladou a chytľavým textom i hudbou rozvíril slovenské vody, v subtropickom lete inak dosť stojatej hudobnej scény.

Hit bol zverejnený na YouTube v tom najideálnejšom čase, kedy sa teploty opätovne vyšplhali na neznesiteľné tridsaťpäťky, a to v dusnom tieni.

Od 4. augusta video týchto sympatických muzikanto-hercov zaznamenalo vyše jeden a pol milióna vzhliadnutí, píšu o ňom snáď všade, a tak sa zdá, že úspech to nebude jednorazový. Vesmírni hudobníci“ majú predpoklady aj kvalitu na to, aby o nich ešte bolo počuť…

Hviezdny videoklip

I keď gro občasnej kapely tvoria traja viac-menej stáli členovia (študent zvukovej skladby na VŠMU a zároveň hudobný producent Daniel “Sorizzo” Kis a dvojica mladých hercov z VŠMU – Marek Koleno a Dominika Zeleníková, známa aj zo slovenského seriálu Divoké kone) v letom a potom nabitom klipe sa objavili aj iné známe tváre. Priam hviezdne (český herec Jirka Mádl a mladá talentovaná hudobníčka Kristína Smetanová, možno ju skôr spoznáte pod pseudonymom Kriss Krimm). 

Všetko to vraj vzniklo celkom spontánne a ako to už pri nenásilných veciach býva, o to lepšie to v konečnom dôsledku vyzerá aj pôsobí.

Ohlasy na tohtoročný top letný hit sú takmer stopercentne pozitívne. Počas tropických dní i nocí, ktoré máme za sebou, ľudí síce neochladil, za to im však dolial pozitívnu náladu a nezmazateľne sa im vryl do uší.

Až tak, že si ho máte chuť stále dookola púšťať a spievať…

Veríme, že títo šikovní ľudia tak skoro neprestanú šíriť mladosť, radosť, skvelú náladu aj talent. Možno ste už túto skladbu počuli x-krát, no poďte si ju vypočuť ešte raz s magazínom life-style a dajte tak bodku za tohtoročným super letom.  

_______________

Zdrojfacebook.com/shudbouvesmirnou

Obrázok: i.ytimg.com/vi/weWsxR6P1Iw/maxresdefault.jpg

Komentáre

468 ad