Hviezdička Kylie Jenner a jej dom snov

Bývanie známych je pre väčšinu z nás veľmi vďačnou témou. Honosné vily, kde si slávni boháči nažívajú, s radosťou poobdivujeme, viac či menej skryto ohovoríme a v niekom sa možno prebudí aj závisť. Magazín life-style sa chce dnes pozrieť na extra luxusné bývanie jednej mladej, médiami prepieranej hviezdičky, ktorá pochádza z nemenej kontroverznej rodiny.

kylie novy dom

18-ročná Kylie Jenner, sestra reality hviezdy Kim Kardashian a vychádzajúcej hviezdy modelingu Kendall Jenner, zdedila túžbu po publicite do vienka, no okrem toho má k dispozícií aj zlatú kreditku. Preto sa netreba čudovať, že si na prahu dospelosti býva ako kráľovná.

Sen tínedžerov

Kým mladí muži snívajú o Kylie ako takej, dievčatá by dali hocičo za jej šatník či dom, v ktorom táto osemnástka býva. Po dovŕšení plnoletosti sa totiž slávnostne, s kamerami a bulvárnymi fotografmi za pätami, pravdaže aj za asistencie celého Kardashian-Jenner klanu, presťahovala do honosnej rezidencie nachádzajúcej sa v prestížnej losangelskej štvrti Calabasas.

Osamostatnenie sa od rodičov v štýle à la Kylie však rozhodne nebola lacná záležitosť. Celebrita, ktorá je spomedzi sestier najsledovanejšou na sociálnych sieťach,  zjavne nič nerobí polovičato, a preto aj zaplatila za vilu neuveriteľných 2,7 miliónov dolárov (v prepočte asi 2,5 miliónov eur).

„Už som dospelá!“

Najmladšia zo sestier, ktorá sa nikdy netajila svojou túžbou byť slávna, minimálne rovnako ako jej staršie sestry, si zrejme po dovŕšení dospelosti, ako väčšina mladých v jej veku, povedala, že potrebuje svoj vlastný priestor. A keďže izba v rodičovskom dome jej zjavne nepostačovala, rozhodla sa odsťahovať do svojho hniezdočka.

Aj keď pri nehnuteľnosti s rozlohou 455 m2 je ťažké hovoriť o skromnom študentskom bývaní. Dom, ktorý leží v štvrti The Oaks, presne v obytnej oblasti Calabasas, je totiž vybavený piatimi spálňami (to, aby mali kde kamošky spať počas pyžamových večierkov) a šiestimi kúpeľňami (nech sa baby nehádajú, ktorá sa pôjde upraviť prvá). Nemôže chýbať ani bazén, vírivka, domáce kino či gril.

Vila, ktorá je vybavená aj solárnymi panelmi a ďalšími najmodernejšími vychytávkami, leží v blízkosti domov sestier Courtney a Khloe Kardashian. Druhá menovaná dokonca rodinnému benjamínkovi pomáhala so sťahovaním.

Tak, Kylie, už len vytvoriť tú pravú rodinnú atmosféru a môžeš si svoje hniezdočko dosýta vychutnávať.

__________

Zdroj: people.com/article/kylie-jenner-keeps-tyga-mugshot-in-living-room

Obrázok: static.celebuzz.com/uploads/2015/02/kylie-new-home.jpg

Komentáre

468 ad