Letné šaty 2014

Šaty

Dámy, ani vy už nemôžete vydržať, kedy zo seba zhodíte nepohodlné džínsy a legíny, ktoré síce pekne tvarujú Vaše nohy, no nenechávajú ich dostatočne vyniknúť? Začínate čoraz viac pokukovať po vdušných, príťažlivých a neodolateľných šatách? Potom je ten správny čas pripraviť sa na letnú sezónu 2014. Aby ste na pláži, ale aj v meste vyzerali skutočne štýlovo, nechajte sa viesť tohtoročnými trendmi. Aj keď podaktorých možno budú oveľa viac lákať Vaše hladko oholené a opálené nohy, predsa nezaškodí, ak vyrazíte dych i štýlovými šatami.

Letné šaty

Možno sa i teraz nachádzajú vo Vašom šatníku šaty, ktoré označil módny svet aj tento rok za „extra super“. Stále dominuje farebnosť nekonečný výber najrôznejších vzorov. Úplne TOP sú však kvetiny. Aj pri tomto motíve si môžete vyberať podľa chuti. Možno si zamilujete ruže a ich mega “hlavičky”, alebo sú pre Vás univerzálnejšie drobné púčiky. Pre túto sezónu platí, že vo svojich šatách by ste mali doslova prekvitať a žiariť prirodzenou energiou. Dizajnéri odporúčajú aj tropické motívy, čo v praxi znamená prejavenie dôvery príťažlivým palmovým listom a exotickým rastlinám. Takéto šaty koniec koncov nosíme s obľubou každý rok.

palmové listy

Pokiaľ nie sú kvetiny nič pre Vás, môžete to skúsiť s čipkami, volánikmi rôznymi prekladmi.

Vo farbách dominujú pastelové odtiene. Krikľavé farby uprednostníte pri exotických vzoroch. Dĺžka taktiež nie je definitívne stanovená. Tohtoročná sezóna je otvorená všetkým možnostiam. Môžete si teda vybrať, čo Vám najviac vyhovuje. Rovnako ako v predchádzajúcich rokoch si ale držia svoje prestížne miesto šaty končiace tesne nad kolenami.

letoPýtate sa, aký štýl je najvhodnejší? Na výber máte viacero alternatív cez tričkovétopové šaty až po A-formu. Uprednostňuje sa bavlna, ale „letí“ aj trikot a polyesterová viskózna zmes.

Za mimoriadne atraktívne sa tento rok považujú aj šaty pripomínajúce dvojdielnu súpravu sukne a blúzky. Takýto štýl by mal troška pripomínať 50-te roky.

Na záver nechajme hovoriť klasika: „Elegantné šaty plnia u ženy rovnakú funkciu ako plot záhrady. Musia chrániť majiteľku, no nezatieniť ju.“ Tak žiarte a radujte sa zo slniečka. 

 sezóna 2014

Zdroj: gofeminin.de

Obrázky: pinterest.com, ebay.com, louise-k.com, fasionisers.com, chicarmoiresydney.blogspot.de, wholesalelookbook.com, fashion-era.com

Komentáre

468 ad