Marisa Miller – americké zlatíčko

Marisa Miller je modelka, ktorá nenechá chladným žiadneho chlapa. Príťažlivé krivky, blond hriva, zvodný pohľad a dokonalý americký úsmev.

Jedna z najobľúbenejších, najsexy a najvplyvnejších amerických modeliek súčasnosti je vraj vo svojom vnútri plachá a ostýchavá. Pri pohľade na jej zábery je však veľmi ťažké tomu uveriť.

kraska

Cesta k modelingu

Rodáčka zo Santa Cruz v Kalifornii (narodila sa 6. augusta 1978) síce odmlada ohurovala prirodzenou krásou, ale na dráhu modelky nikdy nemyslela. Skôr ju to vždy ťahalo k športu, najviac do vody. Vášnivá surferka, ktorou je dodnes, skúsila aj volejbal. Divožienka v rozťahaných tričkách v partii chalanov až do šestnástich svoj šarm viac potláčala, ako z neho ťažila, a to aj kvôli svojej vrodenej hanblivosti. Keď ju teda jedného dňa, šestnásťročnú vo voľnej mikine, objavili dvaja talianski módni experti, ktorí jej potenciál zazreli aj cez maxi oblečenie a drsný výraz, pred Marisou vyvstala nečakaná otázka. Ísť či neísť do Talianska skúsiť modeling? Rozhovor s matkou zrejme zabral, pretože už o mesiac nato obe leteli naprieč kontinenty.

Už v roku 1997 sa 18-ročnej Američanke podaril veľký úspech, keď sa objavila v prvom vydaní časopisu Perfect 10.

Hviezdna kariéra

Na Marise bola odjakživa príťažlivá nevšedná kombinácia nepopierateľného sexepílu, potláčaného ostychu a niečoho „chalanského“ v nej. Práve to očarilo aj svetoznámeho fotografa Maria Testina, vďaka ktorého fotkám sa Marisa predrala až na samý vrchol. Očarila ho, ako inak, pri surfovaní. Sám veľký fotograf si vyžiadal spoluprácu s nádhernou divoškou a následne jej ponúkol fotenie pre taliansku a americkú edíciu Vogue.

Od fotiek v najuznávanejšom módnom magazíne bol už len krok k renomovaným spoluprácam a kampaniam.

Marisa sa stala dlhoročnou tvárou a jedným z top anjelikov Victoria´s Secret, tiež úzko spolupracovala s časopisom Sports Illustrated. Jej titulka v plavkovom vydaní z roku 2008 bola natoľko úspešná, že ani jej vlastný kalendár nenechal na seba dlho čakať. Marisa od roku 2002 do 2008 nechýbala ani v jedinom vydaní Sports Illustrated.

Rovnako plodná bola jej spolupráca s Victoria´s Secret. Niekoľko rokov žiarila spolu s Heidi Klum, Karolínou Kurkovou a inými svetovými topmodelkami na prehliadkach tejto značky, dokonca na výročnej prehliadke v roku 2009 mala tú česť, že práve ona bola klincom programu. Na sebe mala najväčší skvost prehliadky, podprsenku s 2300 diamantami a 150 karátovým príveskom v celkovej hodnote 3 milióny dolárov.

Pravdaže, súbežne s jej prácou pre Victoria´s Secret a Sports Illustrated, prišli aj iné významné ponuky. Reklamy pre Harley-Davidson (Marisa je aj v súkromí vášnivou motorkárkou), Tommy Hilfiger, Guess a mnoho ďalších kampaní.

V posledných rokoch pravidelne kraľuje (alebo je minimálne v prvej desiatke) rebríčkom najkrajších a najúspešnejších žien sveta. V roku 2008 ju napríklad časopis Maxim zaradil na 1. miesto najsexy žien sveta (Hot 100).

Marisa nie je len výplodom modelingového priemyslu, milujú ju muži (aj ženy) na celom svete pre jej „obyčajnú“ krásu, krivky, široký úsmev a veľké srdce.

Marisa

Charita

Marisa prispieva tiež viacerým charitatívnym organizáciám, na boj proti rakovine prsníka, na ekológiu (je zanietenou ochranárkou morí a oceánov). Milujú ju aj americkí vojaci, veď ako by aj nie, keď je veľvyslankyňou USO, čo znamená, že navštevuje vojenské základne. Nečudo, že od amerických zahľadených vojakov dostáva táto kráska pravidelnú korešpondenciu.

Herectvo

Marisa je v USA aj obľúbenou televíznou hviezdou, objavila sa v niekoľkých seriáloch (How I Meet Your Mother), tiež hosťovala v americkej verzii Next Top Model a v iných projektoch.

Jej prvá filmová úloha prišla v roku 2013 vo filme RIPD po boku Ryana Reynoldsa Jeffa Bridgesa.

Rodina

Jej prvým manželom bol surfer a plavčík z rodnej Kalifornie, Jim Miller, vzťah sa však rozpadol a v roku 2002 sa oficiálne rozišli.

Priezvisko si ale ponechala. V roku 2006 sa vydala druhýkrát, za úspešného hudobného producenta Griffina Guessa, s ktorým má jedného syna (2012).

Marisa, ktorá napriek vzhľadu sexbomby, je v skutočnosti utiahnutá a konzervatívna žena, túži najviac práve po stabilnej a milujúcej rodine, preto je pre ňu malý syn na prvom mieste.

V šoubiznise však určite nepovedala posledné slovo, bulvár ani iné magazíny na ňu nezabúdajú, Američania taktiež nie. Tí si svoju súčasnú najsexy supermodelku len tak nedajú.

Zdá sa, že u Miller platí, čím staršia, tým je žiadanejšia.

Zdroj: askmen.org, osobnosti.cz

Obrázky: balhirath.deviantart.com, esquire.com.tr

Komentáre

468 ad