Milovaná Adele a jej „Hello“ v rôznych verziách

adeleO britskej speváčke Adele nebolo dlhší čas počuť. Dôvodom bol najmä jej malý syn, ktorému sa chcela naplno venovať. Odolávala rôznym lákavým ponukám a materskú dovolenku si užila tak dlho, ako ona sama chcela. Ťažko sa teda čudovať, že po zverejnení dlho očakávaného albumu vypukla priam celosvetová hystéria a jej skladby lámu všetky rekordy.

„Hello, som späť“

Už jej prvý singel z nového albumu 27 – Hello narobil poriadny rozruch. Rekordné vzhliadnutia videa, predajnosť, o akej iní interpreti ani nesnívajú, a to všetko zdanlivo len tak, s ľahkosťou britskej speváčke vlastnou. Emotívna skladba sa stala hitom doslova zo dňa na deň. S počtom fanúšikov pribúdali úmerne aj videá s cover verziami, kde sa fanúšikovia predbiehajú, kto pieseň prespieva lepšie, citlivejšie, originálnejšie…

Reggae či radšej akustická verzia?

Kreativita ľudí na internete je zdanlivo nekonečná. Dôkazom toho je aj množstvo, skutočne kvantum rôznych verzií pesničky Hello. Od amatérskych „home-videí“ cez nahrávky s nástrojmi až po všelijaké šialené experimenty. Umelci z celého sveta sa vyhrali s krásnou skladbou podľa ľubovôle a výsledky ich snaženia sú prinajmenšom zaujímavé.

A hoci je internet skutočne zahltený ich pokusmi, my sme pre vás vybrali ozajstné skvosty. Reggae verziu hitovky, jej akustickú verziu aj jednu netradičnú filmovú. Posledné menované video je vskutku nevšedné a jeho autor, zjavne veľký filmový nadšenec si dal veľmi záležať. Ide totiž o zostrih viet zo známych aj menej slávnych filmov, a tak si môžete Adele „vypočuť“ v podaní Brada Pitta, Demi Moore, Johnnyho Deppa, Willa Smith aj E.T.-ho.

Ktorá verzia Adele je podľa vás tá naj? Žeby predsa len tá pôvodná?

______________

Obrázok: thesource.com/wp-content/uploads/2015/10/adele.jpg

Komentáre

468 ad