Mladá žena má jedinú túžbu: Zmeniť sa na kreslenú postavičku

Pixee-FoxObčas sa nám až rozum pozastavuje nad tým, čo všetko si vedia ľudia vymyslieť. Vyzerať ako z rozprávky? V poriadku, veď kto by to nechcel, no treba mať isté hranice. Mladá žena sa totiž nechce podobať najnovšej rozprávke z dielne Walta Disneyho len tak ledabolo, ale celkom reálne. A je pre to odhodlaná spraviť čokoľvek, aj si dať vyoperovať rebro či inú šialenosť. Poďte sa s magazínom life-style pozrieť na ňu bližšie. 

Absurdný sen

Pri predstave, že sa niekto z mäsa a kostí chce podobať na animovanú postavu, sa väčšina dospelých ľudí len pousmeje. Áno, všetci sme v detstve mali svojich obľúbených hrdinov, no to ešte neznamená, že sa na niektorú z vymyslených postavičiek chceme aj fyzicky podobať, respektíve vekom nás táto túžba, ak ju náhodou máme, zaručene opustí.

Zdá sa však, že nie každého. Istá Švédka je už totiž dávno plnoletá, a napriek tomu naplno prepadla svojmu dávnemu snu: Podobať sa na dokonalú ženskú postavičku. Má to ale jeden podstatný háčik. Tá postava je kreslená.

Postavička z mäsa a kostí

Pixee Fox (25) zo Švédska sa rozhodla vyzerať za každú cenu inak. A hoci sme si už akosi zvykli na kadejaké indivíduá, ktoré sa v honbe za dokonalosťou či pozornosťou vrhajú pod skalpel plastického chirurga častejšie, ako ide priemerný človek k svojmu obvoďákovi, stále sa nájdu osoby, ktoré šokujú. Veď ako inak, ak nie vyjavene, sa dá dívať na peknú mladú ženu, ktorá sa dobrovoľne „zohaví“ len preto, aby sa odlišovala?

Snom, za ktorým si odhodlane ide, je totiž podobať sa na animovanú hrdinku Jessicu Rabbit. O tom, že svoju premenu myslí vážne, svedčí aj fakt, že na operácie minula doposiaľ asi 112-tisíc eur, no to stále nie je koniec.

Už dnes má však tvár ako plastová bábika, pery nafúknuté do rozmerov, za aké by sa nehanbila žiadna kačica, prsia ako dva balóny a extra štíhly pás, ktorý dosiahla odstránením šiestich rebier.

Ako oduševnene tvrdí: „Bol to vždy môj sen, no bolo takmer nemožné nájsť chirurga, ktorý by mi ho splnil. Teraz ma však už konečne berú vážne. Vidia, že nie som blázon a viem, čo robím.”

Cesta k „dokonalosti“

Pixee Fox žije momentálne v Severnej Karolíne. A aj keď mnohí asi pochybujeme o jej tvrdení, že nestratila všetku súdnosť, nájdu sa ľudia, ktorým sa plastiková kráska páči. Svedčí o tom aj vyše 70-tisíc fanúšikov, ktorí ju poctivo sledujú na Instagrame.

A ako si sebavedomá Pixee namýšľa, je pre nich pozitívnym vzorom. „Ľudia za mnou chodia a hovoria mi, aby som sa neurazila, ale vraj vyzerám ako karikatúra. Pre mňa je to však lichôtka. Presne to chcem totiž docieliť. Túžim mať prekrásnu tvár, obrovské prsia, úzky pás a veľké oči,” dodáva. Najčudesnejšie na tom celom je, že pred nespočetnými operáciami, ktoré z Pixee spravili to, čím je dnes, to bola skutočne pekná baba (priložené video ako dôkaz). Nuž čo, túžba niektorých ľudí po pozornosti jednoducho nepozná hranice.

________________

Zdroj:

dailymail.co.uk/femail/article-3333707/Pixee-Fox-spends-120k-15-surgeries-6-RIBS-removed-look-like-Jessica-Rabit.html

Obrázok: nollygrio.com/wp-content/uploads/2015/11/Pixee-Fox-cccc.jpg

Komentáre

468 ad