Moderný Casanova: Randí cez zoznamku, no vážny vzťah nehľadá!

sexy muzNiežeby sme sa dnes nejako obzvlášť pozastavovali nad tým, prečo niekto nehľadá vážny vzťah, no muž z tohto príbehu sa mu vyhýba z jediného prostého dôvodu. Už jeden taký totiž má! A je s ním nanajvýš spokojný, keďže si so svojou dlhoročnou partnerkou dokonale rozumie. Vedia sa zhodnúť vo všetkom, dokonca aj v tom, že si raz za mesiac vyrazia s niekým cudzím, pričom medzi nimi dvoma sa nič nemení. Magazín life-style predstavuje novodobý fenomén, ktorý sa stáva čoraz bežnejšou realitou. 

Dohodnutá nevera               

Funguje to nasledovne: Mladík, ktorý si na internetovej zoznamke Tinder hovorí Lucas, si raz za mesiac nájde práve touto cestou nový „úlovok“. Doma síce má priateľku, s ktorou je šťastný a plánujú spoločnú budúcnosť, ale to mu nebráni v tom, aby si pravidelne užíval aj s inými slečnami. Kým ho odsúdite, zadržte! Presne to isté totiž robí aj jeho frajerka. Jednoducho sa tak dohodli a obom to, údajne, náramne vyhovuje…

S jedinečným nápadom oživiť svoj dlhoročný vzťah opakovanou „bokovkou“ sú tak uzrozumení obaja aktéri, ktorí si však stanovali jasné podmienky. Žiadne city, nijaké emócie, len sex! Po noci mimo domu napíšu „rozlúčkovú“ sms-ku a vymažú číslo dotyčnej osoby zo svojho mobilu.

Logicky majú s podobným ranným precitnutím väčší problém oklamané ženy, aj preto sa jedna z „obetí“ novodobého Casanovu rozhodla prehovoriť verejne.

Dohoda je dohoda

Detaily svojho večera a spoločne strávenej noci prezradila pre britský denník Mirror istá Cassandra.

“Bolo to príjemné a krásne. Si úžasná, aj sex s tebou, no je čas povedať si pravdu. Nevolám sa Lucas a tento kontakt používam len na Tinderi. Nežijem v Bermondsey, žijem totiž so svojou snúbenicou. Každý z nás si na zoznamke hľadá raz do mesiaca partnera na jednu noc, celé je to len o sexe. Nijaké mená, žiadne kontakty, nič. Už sa viac nestretneme, ruším toto číslo a mažem si aj to tvoje. Prepáč, ak to znie hnusne, ale pravidlá sú pravidlá,” stálo v správe, ktorú si našla ráno po prebudení aj Cassandra.

Mladá Angličanka ďalej priznala, že s „Lucasom“ sa skutočne skontaktovala na známej zoznamke, kde pôsobil veľmi milo, rovnako tak aj osobne v jednom z londýnskych barov, kde si dohodli rande.

„Bol veľmi pozorný, rozprával o svojej práci na základnej škole, aj o svojich koníčkoch. Vôbec nevyzeral ako klamár,” opísala muža, s ktorým strávila príjemný večer v domnení, že tým to nekončí.

Ráno ale zistila, po mužovi jej snov nebolo ani chýru, ani slychu, našla si len šokujúcu správu v mobile.

A keďže nie je Cassandra prvou a zďaleka ani poslednou korisťou zadaného lámača ženských sŕdc, napriek hanbe a pocitu zrady chcela varovať iné naivné dievčatá, ktoré by mohli na Lucasa natrafiť.

„Chcem, aby si na neho dali aj ostatné ženy pozor. Nie je nič nepríjemnejšie, ako byť tretím kolesom na voze, hlavne v prípade páru, ktorý to považuje za svoj koníček,” povedala sklamane.

Nuž čo, láska je láska, hoci i podivná a nepochopená okolím…

____________

Zdroj: mirror.co.uk/news/uk-news/woman-warns-tinder-date-who-6421244

Obrázok: freedigitalphotos.net/images/Sexy_men_g432-Naked_Cowboy_Model_p68099.html

Komentáre

468 ad