Najhonosnejšia vila v Amerike inšpirovaná Francúzskom je na predaj

Táto rezidencia sa môže popýšiť hneď niekoľkými prívlastkami. Ide o najštýlovejšiu, najhonosnejšiu, no predovšetkým najdrahšiu aktuálne predávanú nehnuteľnosť v celých Spojených štátoch. Magazín life-style sa rozhodol ponúknuť tento skvost aj svojim čitateľom, aby si aspoň pokochali oči. Medzi bežnými smrteľníkmi sa totiž nájde sotva niekto, kto by do tejto parády mohol zainvestovať. 

Le Palais RoyalV duchu Versailles

Najdrahší dom Ameriky sa skutočne predáva. Kto si ho však môže dovoliť? Le Palais Royal je bez pochýb nehnuteľnosť, aká sa len tak nevidí, ba ani nestavia. Pri jej realizácii a zariaďovaní interiéru sa tvorcovia inšpirovali slávnym zámkom Versailles. V súčasnosti je zaiste aj preto označovaná za najdrahšiu nehnuteľnosť na americkom trhu s realitami. Suma 159 miliónov dolárov (v prepočte asi 148 miliónov eur), to je hodnota, na akú vyčíslili novodobý zámok na Floride.

Krásny zvonku, ešte krajší vnútri

V obrovskom komplexe (lebo tento moderný palác možno len ťažko označiť obyčajným slovom „dom“) je šesť vodopádov, nádherné fontány, mramorové schodisko v hodnote dva milióny dolárov, súkromná motokárová dráha, bowling, tanečný parket a prvé IMAX kino postavené na súkromné účely. Dvojkrídlová brána Le Palais Royal je z 22 karátového zlata a interiér vily je kompletne vyzdobený elegantnými mramorovými stĺpikmi, krištáľovými lampami a celý sa nesie v zlatých farbách.

„Královský palác“ pre novodobé kráľovné a kráľov nájdete v lukratívnej časti Millionaires Mile, ktorá sa nachádza v Hillsboro Beach na Floride.

Uznajte, že pri predstave dokonalosti tohto sídla v kombinácii s prenádhernými plážami a scenériami Floridy je takéto bývanie snom väčšiny z nás. A pri snívaní aj naďalej ostaneme.

_________

Zdroj

dailymail.co.uk/news/article-3314551/America-s-expensive-home-Massive-Florida-estate-inspired-Palace-Versailles-sold-whopping-159-million-owner-increased-price-tag.html

Obrázok: cdn.cstatic.net/gridnailer/500x/http://cdn.cstatic.net/images/gridfs/548f1261f92ea164c200f9f6/Le%20Palais%20Royal2.jpg

Komentáre

468 ad