Najnenávidenejšia žena Británie: Ďalší škandál na obzore!

skandalozna zenaJosie Cunningham je obrazom dnešnej doby. 24-ročná matka troch synov, ktorej jediným cieľom je upútavať médiá škandálikmi. Jednoducho povedané, je to klasická “rýchlokvasená” celebrita 21. storočia. Čítajte ďalej magazín life-style a dozviete sa, prečo sa stala nanenávidenejšou ženou Británie. 

Štvrté dieťa na ceste?

O mladej, nie až takej svedomitej, mamičke troch detí (už má sedem, štyri a desaťmesačného syna) sa v Británii popísalo už kadečo. Bývalá účastníčka známej reality šou Big Brother, kvázi modelka a hviezdička bulvárnych plátkov miluje publicitu, pre ktorú sa neštíti spraviť rôzne šialenosti.

Neslávne známou sa stala najmä počas svojho tretieho tehotenstva, kedy bez ostychu pila alkohol aj fajčila, vraj preto, že opäť čakala chlapca, a nie vytúžené dievčatko!

Dokonca uvažovala o potrate, len aby nebola ohrozená jej účasť v spomínanom televíznom programe.

Napokon však dieťa vynosila, odfarbila sa na blond a paparazzom hrdo vystavuje, kade chodí, svoje umelo vylepšené prednosti.

Najnovšie má byť znova tehotná, s bývalým snúbencom Andrew Goyom vraj čaká dievčatko, čo však zatiaľ oficiálne nepotvrdila.

Isté je len jediné, ani toto dieťa sa nenarodí do kompletnej rodiny, dodnes nie je totiž známe, kto je otcom jej synov.

Silikóny za peniaze daňových poplatníkov

Veľká Británia je zrejme skutočne rajom všetkých darmožráčov, ako inak si možno vysvetliť, že slečna Cunningham si nechala urobiť prsné implantáty za peniaze daňových poplatníkov, rovnako tak botox a ani sa neštítila požiadať miestne úrady o preplatenie 6000 libier za taxík, ktorý mal odviesť jej deti do školy.

Za toto všetko si vyslúžila nelichotivý titul najnenávidenejšej ženy Británie.

Napriek tomu ju na Twitteri, kde je ako mnoho iných celebritiek veľmi aktívna, sleduje veľa nasledovateľov, ktorým neváha ukazovať rôzne intímnosti zo svojho súkromného (často až výsostne intímneho) života.

Keď však zverejnila pikantné zábery so svojím ex-snúbencom, dotknutý Andrew Goy ju zažaloval a logicky sa s ňou aj po expresnej známosti rozišiel.

Nakoľko na britských ostrovoch je podobné konanie trestné, v súčasnosti je samozvaná modelka obvinená z úmyselného poškodzovania dobrého mena, keďže tak údajne konala bez priateľovho súhlasu.

Ona sa bráni tvrdením, že jej bývalý snúbenec o všetkom vedel, navyše na záberoch podľa nej nie je vidieť nič chúlostivé.

Ani obava z prípadného odsúdenia či ďalšie dieťa vychovávané bez otca však zrejme túto bulvárnu postavičku nezastavia v jej snahách predrať sa na „zaslúžené“ miesto britského šoubiznisu.

Nechajme sa teda prekvapiť, čo všetko ešte táto vynaliezavá slečna vymyslí…

________

Zdroj

thesun.co.uk/sol/homepage/news/6530664/Josie-Cunningham-expecting-baby-No4.html

mirror.co.uk/3am/celebrity-news/josie-cunningham-pregnant-baby-number-6009313

Obrázok

img.thesun.co.uk/aidemitlum/archive/02403/01_06120405_653dc0_2403186a.jpg

Komentáre

468 ad