Najväčšia smoliarka na svete: Toto všetko musela pretrpieť!

SarahPri výpočte nešťastí a osudných okamihov, ktoré skomplikovali život istej Američanke, by si veru len málokto udržal chladnú hlavu a neľutoval sa, že je ten najväčší nešťastník pod slnkom.

Magazín life-style dnes predstaví ženu, na ktorú sa nešťastie sypalo ako dážď, no jej vytrvalosť a viera v lepšie zajtrajšky stáli za to. Nech sa páči, toto je Sarah Weidel.

Veľa aj na koňa

Sarah označili aj samotní lekári za najnešťastnejšiu osobu na svete. To preto, že udalosti, ktorými si musela v živote prejsť a dlho jej strpčovali život, by zlomili i silného chlapa, nieto ženu. Napriek tomu to však Sarah ustála a dnes sa môže konečne radovať z plnohodnotného života. Predchádzala tomu však dlhá a veľmi úmorná cesta plná útrap.

Od šikany k zbabranej operácii

Prvé trpké chvíle prežila už v škole, kde sa stala obeťou šikany zo strany spolužiakov. To však nebolo nič oproti tomu, čo Sarah postretlo neskôr. Zhodou nešťastných okolností ju dohrýzol pes, a to až tak, že musela vyhľadať pomoc lekára, aby jej zašil pery. Ten jej ochotne navrhol, že jej upraví aj nos, čomu sa nešťastná žena úprimne potešila, no namiesto vylepšenia vzhľadu prišla ďalšia rana. Lekár operáciu nezvládol a výsledok bol ešte horší ako pred zákrokom. Najhoršie chvíle jej života ale nastali v momente, keď jej diagnostikovali závažné ochorenie –  nádor  na srdci, ktorý prerastal až do pľúc. Keďže hrozilo veľké riziko ďalších nádorových ochorení, podstúpila hysterektómiu. Síce jej život zachránili, no následkom hysterektómie jej na bruchu zostala nepekná jazva. Hovoríte si, že toto je už ozaj veľká smola? Ak veríte na šťastné konce, potešíme vás…

Nová žena, nový život

Sarah sa nevzdala a rozhodla sa zúčastniť televíznej šou, kde vyrozprávala všetky svoje nemilé zážitky, ale aj to, ako ovplyvňovali jej každodenný život po mnoho rokov. V televízii sa stretla s dvojicou odborníkov – lekármi Paulom Nassifom a Terrym Dubrowom, ktorých príbeh nešťastnej ženy zaujal natoľko, že sa rozhodli pomôcť jej zbaviť sa všetkých škaredých jaziev.

“Vy ste skutočne tá najnešťastnejšia žena na svete,” zhodnotili.

Presnejšie bola, keďže dnes je zo Sarah celkom nová, spokojná a vyrovnaná žena, ktorá sa po dlhých rokoch konečne nemusí hanbiť vyzliecť do plaviek či ukázať svetu svoju tvár. Táto žena je synonymom odvahy a sily, no tiež krásnym príkladom toho, že nádej zomiera posledná. Nikdy preto nevešajte hlavu a bojujte!

___________

Zdroj:

dailymail.co.uk/femail/article-3313655/World-s-unluckiest-woman-surgery-makeover-suffering-botched-nose-job-doctor-crystal-meth-dog-bite-hysterectomy-giant-tumour.html

Obrázok: i.dailymail.co.uk/i/pix/2015/11/11/12/2E54C73100000578-3313655-image-a-8_1447244005888.jpg

Komentáre

468 ad