Neuveriteľný talent z Nórska! Iba osemročná spievajúca bohyňa

Celý internet je v úžase z malého dievčatka zo Škandinávie. Jej oduševnený spev snáď roztopí aj kryhy v Severnom ľadovom oceáne. Zatiaľ sa však topia len srdcia ľudí, ktorí mali tú česť vzhliadnuť jej videá, prípadne živé vystúpenie. Ešte ste ju nepočuli? Tak to je veľká chyba! Poďte to s magazínom life-style napraviť. 

angelina jordan

Nórsky talent

Po tom, ako sa Angelina Jordan (8) stala absolútnou a vôbec najmladšou víťazkou nórskej talentovej súťaže (Nórsko hľadá talent 2014), začala svojím presvedčivým speváckym výkonom valcovať aj na sociálnych sieťach. Jej videá si medzičasom stihlo pozrieť už niekoľko miliónov divákov, ktorí zo spevu malej divy nevychádzajú z úžasu. Nie je to ale len dokonalý spev, ktorým Angelina tak zaujala. Jej vizuálna podoba s už zosnulou speváckou hviezdou Amy Winehouse mnohých zaráža.

Prejav hodný zrelej speváčky

Ľudia sú ňou doslova uchvátení. A my sa im ani nedivíme. Podoba s britskou speváčkou, ktorá v roku 2011 nešťastne zahynula, sa totiž nedá ignorovať.

Pod videami malej vychádzajúcej hviezdy je preto mnoho komentárov upozorňujúcich na zjavnú podobnosť oboch speváčok.

Kým jeden užívateľ na YouTube napísal „pripomína mi Amy Winehouse toľko, až je to bolestivé,” ďalší si pre zmenu zavtipkoval „takto to vyzerá, keď majú Bjork a Amy Winehouse dieťa”.

V každom prípade je talent tejto Nórky, jej schopnosť zapôsobiť na publikum, ale aj to, ako dokáže precítiť skladbu, vskutku pozoruhodný, obzvlášť, ak si opäť pripomenieme, že má len osem rokov.

Započúvajte sa do jej nevšedne hlbokého, krásneho hlasu a bez zbytočného porovnávania s hocikým si to vychutnajte…

_____________

Zdroj

dailymail.co.uk/femail/article-3193543/Eight-year-old-jazz-singer-tipped-Amy-Winehouse-incredible-talent-performance-stuns-viewers.html

Obrázok

images.classicalite.com/data/images/full/5088/astar-is-born-8-year-old-angelina-jordan-sings-bang-bang-advances-to-finals-of-norways-got-talent.jpg?w=600

Komentáre

468 ad