Nevesta 2014 očami svetových návrhárov

Pokiaľ nepatríte ku konzervatívnym a poverčivým jedincom, ktorí striktne trvajú napríklad na bielych šatách pre nevestu, tak tu máme pre Vás niečo skutočne šokujúce. Pozrime sa na trendy tohto roka, ktoré pripravili pre nevesty svetoví TOP návrhári

Vera Ellen Wang

Americká módna návrhárka a bývalá krasokorčuliarka je známa svojím jedinečným dizajnérskym umením najmä čo sa týka šiat pre nevesty a družičky. Jej návrhy sú vďačnou chuťovkou na rôznych súťažiach a výstavách. Vera v súčasnosti uprednostňuje všetky odtiene ružovej. V minulosti šokovala červenými, ba dokonca čiernymi svadobnými šatami. Tie cukríkové sú teda iba akýmsi slabším odvarom jej bujarej kreativity. S obľubou ich ozvláštňuje imitáciou okvetných lístkov ruže, pivonky a pod. Sezóna 2014 jej dáva voľnú roku. Letia totiž inovatívne tvary, neobvyklé zdobenie a provokatívne lemovanie. Aj keď Vám ružová nie je celkom pochuti, možno Vás presvedčí jej zmyselný, sofistikovaný alebo zvodný odtieň.

ružová nevesta

Carolina Herrera

Venezuelsko-americká módna návrhárka dominuje svojím mimoriadne osobným štýlom. „Oblieka“ napríklad Jacqueline Onassis, ale aj americkú prvú dámu Michelle Obama. Jej návrhy aj napriek elegancii a svetskosti nevyvolávajú extrémny pocit formálnosti či úzkosti. Práve naopak, sú pohodlne príjemné. Dôkazom toho je i návrh jej svadobných šiat pre túto sezónu.  

Naeem Khan

Americký návrhár indického pôvodu, ktorého kolekcie s obľubou využívajú hviezdy ako Eva Longoria, Beyoncé či prvá dáma Ameriky Michelle Obama. Jeho ponuka svadobných šiat sa pokladá za akýsi debut v tomto smere, a preto nikto nevedel, čo si má od neho sľubovať. Ako sa dalo očakávať, nesklamal. Jeho modely prekvapujú z každého uhla, odhaľujú sexy vnady ženy, využívajú zdobenie korálikmi a odrážajú sebavedomie.

Alice Temperley

Britská módna návrhárka, ktorá sa do povedomia dostala najmä ako autorka návrhov pre kráľovskú rodinu, dnes ponúka svadobné šaty nielen pre princezné. Šokovala extravagantným kúskom akejsi svadobnej kombinézy. Tá sa môže výborne hodiť napríklad vtedy, keď sa rozhodnete pre svadbu v zime.

Reem Acra

Návrhárka libanonského pôvodu pôsobiaca v USA ponúka svoje modely známym herečkám, ktoré ich s obľubou nosia na prestížne podujatia. Pre nevesty zvolila exotiku. Doslova ich unesie na opustenú destináciu, kde sa môžu zasnívať v mäkkosti peria. Tam, kde oko dovidí, je samá kontroverzná neha.

Zdroj a obrázky: fabsugar.com

Komentáre

468 ad