Odvážne svadobné fotografie

Kreativita moderných svadobných fotografov nemá medze. Stále nám majú čo ponúknuť. Stačí, aby sme ich vedeli finančne dostatočne oceniť a urobia pre nás čokoľvek. Ako vidieť, sme ochotní do kvality naozaj investovať. Magazín life-style Vám nižšie predvedie niekoľko vydarených kúskov. Príjemný zážitok!

Budťe superhrdinovia!

Vo svoj svadobný deň ste Vy superženou, pred ktorou sa budú všetci triasť! Všetko musí ísť podľa Vašich predstáv a ani ženích či jeho svedkovia Vám nesmú stáť v ceste! A keby náhodou…

hrdinka

Samozrejme, hrdinami môžu byť aj páni. Len svojím vlastných spôsobom. Ich najväčšou výhrou sú aj tak ich polovičky.

hrdinovia

A ak máte pocit, že ste tými pravými hrdinami obaja, zachráňte manželským zväzkom spoločne svet!

zachrana sveta

Buďte odvážny a objavujte! Je ženích dobrodružný typ a rodený vodca? Doprajte jeho egu zadosťučinenie!

dobrodruzstvo

Alebo ho zverte do rúk priateľom!

priatelia

…či naberte dostatok síl postaviť sa moci alkoholu v spoločnosti svojich družičiek.

druzicky

Keď ste drsnejší typ a nebodaj Vám niekto odporuje, vyriešte si to ručne stručne. Pästné súboje dnes nie sú IN! Pozor na to! Ukážte, že sile nahnevanej nevesty naozaj nikto nemôže odporovať!

pretlacanie

 

V prípade, že Vás nahnevá budúci životný partner alebo niekto z jeho kumpánov, vyzvite ich na súboj a nebojte sa podvádzať! V tomto prípade je všetko dovolené!

suboj

Filmová (ne)klasika

Ste filmoví maniaci? Alebo ste svoje prvé či najkrajšie chvíle prežili pri hudbe niektorého z filmov, v kine alebo Váš vzťah nejako inak súvisí s kinematografiou? Strhujúce efekty a skvelé herecké výkony si môžete vyskúšať aj naživo!

Vašu lásku môžete spečatiť napríklad takto! Skvelá atmosféra, útulné prostredie a zachytený nezabudnuteľný okamih!

kino

Kino môže spojiť celú rodinu! Neboli by ste prví ani poslední, ale určite jedni z mála, ak by ste si zvolili práve túto alternatívu. Navyše, nebudete musieť riešiť otázku zasadacieho poriadku a počas obradu by Vaši hostia určite netrpeli hladom alebo nepohodlím.

v kine

Nestarnúca klasika a jedna z najlepších snímok sú námetom častých paródii, ale aj skvelých inscenácií. Takýto obraz visiaci vo Vašej izbe dá jasne každému najavo, že úlohu rodiny beriete naozaj vážne a tvoríte pevné puto, ktoré len tak niečo nerozdelí. Priznajme, že páni v takejto póze môžu byť naozaj neodolateľní!

vazne tvare

S tematikou dinosaurov sa nestretávame iba vo filmovom svete, pretože asi nie je človeka, ktorý by snáď v detstve nemal obľúbenú hračku v podobe malého dinosaura. Svoju slávu síce dinosaury už prežili, ale ako námet sú stále v kurze. Tak prečo by ste po nich nesiahli aj Vy?

dino

 Milovníci katastrofických filmov môžu dať priestor aj takejto snímke!

tornado

Elegantná horovo-akčná svadba

Každý sme iný a každý máme radi niečo iné. Milovníci hororov, ľudia s väčšou dávkou čierneho humoru, predstavy bohémskeho života či svojvoľnosti. Pokiaľ necháte vyniknúť svoje prirodzené črty, môžu sa pekne odraziť aj vo Vašich svadobných fotografiách.  Pri tejto téme môžu aj krehké duše ukázať svoju temnejšiu stránku!

temno

upiri tvare

Upírska téma sa vracia späť na scénu. Alebo sa jednoducho zahrajte na Fantóma opery.

komix

Na záver ešte pár slov. Či už sa rozhodnete inšpirovať našimi nápadmi, alebo nie, rozhodne pre Vás bude Váš veľký deň nezabudnuteľný. Ak však budete originálny, rozvírite tiché vody slovenského fotografického umenia v oblasti svadobnej tematiky. Tak smelo do toho!

Zdroj: designyoutrust.com

Obrázky: pinterest.com, iso.500px.com

Komentáre

468 ad