Ohromné! Tohto imitátora budete milovať!

anthony vincentČoraz viac obľúbený a na kanáli YouTube sledovaný imitátor Anthony Vincent jednoducho stojí za pozretie, najmä však za vypočutie. Jeho originálne verzie a remixy známych skladieb sú naozaj neuveriteľné. Nech sa páči, magazín life-style predstavuje tohto týpka detailnejšie.  

Taylor Swift na dvadsať rôznych spôsobov

Jeho najnovším počinom je skladba Bad Blood od speváčky Taylor Swift, ktorú Tony prespieval, prerapoval a prekričal na dvadsať rôznych (pomerne kontrastných) spôsobov. Taylor Swift v podaní Janis Joplin či Sepultury, to znie viac než zaujímavo, nemyslíte? Pre speváka a jedinečného imitátora snáď všetkých interpretov na svete to nie je žiaden problém.  V rámci štvorminútovej pesničky hravo ponúkne 20 rôznych štýlov jednej skladby, ktorú dá svojím originálnym prejavom razom do podôb, aké by sa nám ani neprisnili. A vôbec to neznie zle!

Ktovie, čo na jeho počin hovorí mladá talentovaná speváčka, ktorej singel Bad Blood aj videoklip k piesni krátko po zverejnení trhali rekordy. Ako inak, video plné hviezd a samotná Taylor Swift sú zárukou úspechu.

Ktorá verzia je naj?

Megahit si všimol aj vtipkár Anthony, ktorý okrem pôsobenia vo vlastnej kapele už nejaký čas udivuje na YouTube aj všestrannými imitátorskými schopnosťami v projekte nazvanom Ten Second Songs. A tak si po Eminemovi, Katy Perry či Mariah Carey vzal na mušku aj Taylor Swift. Jej aktuálnu skladbu zmenil doslova na nepoznanie.

I tentoraz ponúkol naozaj široké spektrum štýlov. Ťažko povedať, ako to ten chlap robí, ale vo všetkom je stopercentne presvedčivý a keby ste sa nedívali na dlhovlasého rockera, akým mimo parodovania slávnych pesničiek Anthony je, ani by ste neverili, že tie hlasy vychádzajú skutočne z jeho hrdla.

Bad Blood nám predstavil v podaní Taylor Swift, The Rolling Stones, na chvíľu sa zahral aj na Shaggyho, Def Leppard, Sepulturu, Black Sabbath, hviezdu osemdesiatych rokov Cyndi Lauper, Pearl Jam, Phila Collinsa, rapera Coolia či nesmrteľnú Janis Joplin.

A my mu za tento počin tlieskame!

Nadaný spevák sa okrem imitovania na internete venuje predovšetkým vlastnej hardrockovej kapele Set The Charge.

Aj toto je akiste spôsob, ako spropagovať svoju tvorbu a tiež by bola škoda neukázať svetu obrovský talent, ktorým tento rocker jednoznačne oplýva.

Navyše, ako sa sám vyjadril, je rád, keď svojím originálnym prespievaním súčasných hitov “predstaví” mladším ročníkov pre nich možno zabudnutých velikánov popmusic, akými Janis Joplin či John Lennon zaručene boli.

Tak čo, ktorá verzia je absolútne TOP pre Vás? 

___________

Zdroj: rollingstone.com/music/news/hear-taylor-swifts-bad-blood-sung-in-20-different-styles-20150706

Obrázok

ocdn.eu/images/pulscms/ZmM7MDQsMCwzMiwxZjcsMTFhOzA2LDMyMCwxYzI_/d3c4d79e6895c7879c3b31a9f587054c.jpg

Komentáre

468 ad