Originalita nadovšetko: Kim Kardashian a jej “svätá” rodinka

Kim-Kardashian-BabyReality hviezdička, manželka rapera Kanye Westa a samozvaná módna ikona Kim Kardashian, má v živote jediný cieľ: Nezapadnúť do šedivého priemeru. A zdá sa, že aj napriek radom neprajníkom, ktorí túto celebritku nemusia, sa to ani tak skoro nestane. Kim totiž vie, ako to v šoubiznise chodí. a preto sa z neho len tak nevytratí. Magazín life-style pozýva opäť nahliadnuť do života tejto krásky. 

Svätá štvorica

Hoci má táto americká televízna hviezdička na míle ďaleko od svätice (pre neznalých – do širšieho povedomia sa dostala „nechceným“ zverejnením jej sex nahrávky s expriateľom), ani to jej nebráni v tom, aby svojmu synovi, ktorého priviedla na svet začiatkom decembra, dala meno Saint (teda Svätý). V plnom znení tak teda do rodiny Kardashian- Westovcov pribudol po malej North West (Severo-západe) aj Svätý Západ. No povedzte, nie je toto rodinka na zožratie?

Majú ju v zuboch

Podivný (rozumej originálny) výber (výmysel) mena, ktoré ani nie je menom v tradičnom ponímaní, bol len ďalšou kvapkou v oceáne nenávistných a ironických poznámok na adresu reality hviezdičky. Prakticky okamžite po zverejnení synovho mena sa na Kim zniesla spŕška kritiky, posmeškov a vzniklo mnoho paródií v štýle „svätá rodinka na čele s Kanyeom a panenkou Kim“.

Celebritným rodičom to však zjavne neprekáža, hlavne, že sa o nich opäť hovorí. Keďže Vianoce už klopú na dvere, nielen s paródiami sa roztrhlo vrece. Rovnako tak sa predbiehajú aj celebritní priatelia a známi slávnej dvojice, kto podaruje Juniorovi ten najoriginálnejší, najznačkovejší, najdrahší dar.

Kim, ktorú najbližšie dni (možno týždne) na verejnosti neuvidíme, keďže sa asi bude poctivo zbavovať svojich popôrodných kilogramov (počas druhého tehotenstva pribrala až 28 kíl), sa tak môže spokojne usmievať, že aj pôrodom druhého dieťaťa sa postarala o značný rozruch v bulvári aj medzi celebritami. Nuž čo, kto vie, ten vie (i keď vlastne toho až tak veľa nevie). 

_________

Zdroj

vanityfair.com/hollywood/2015/12/kim-kardashian-kanye-son-baby-name-saint-west

dailymail.co.uk/femail/article-3349717/As-Kim-Kardashian-gives-birth-son-FEMAIL-reveals-extravagant-Christmas-gifts-newborn-tree.html

Obrázok

media4.popsugar-assets.com/files/2015/08/24/185/n/1922398/6ee0de3c906eb038_FFN_Kard_Kim_VM_082415_51831660hY6TiQ.xxxlarge/i/Kim-Kardashian-Baby-Bump-LA-August-2015-Pictures.jpg

Komentáre

468 ad