Prekvapenie kreatívnej družičky

Keď sa Vám dostane tá česť a Vaša najlepšia priateľka či sestra (alebo iná blízka osoba) Vás osloví s požiadavkou, aby ste boli na jej svadbe hlavnou družičkou, pravdepodobne Vás najskôr obleje pot, potom prepadne eufória radosti, no v konečnom dôsledku sa k tomu postavíte zodpovedne. V takejto situácii sa predsa nepatrí povedať nie. Takáto úloha však so sebou prináša veľkú dávku guráže, a preto sa na ňu dobre pripravte. Ak chcete nevestu prekvapiť niečím cool, skúste sa nechať inšpirovať touto družičkou, ktorá sa rozhodla slávnostný prípitok váženým hosťom zarapovať. A že mala úspech, o tom niet pochýb!

druzicka

Družička, ktorá je zároveň aj nevestina sestra, rapovala o mladomanželoch a ušila im text skladby priamo na mieru.

Len chvíľu po tom, čo Jennifer Gabrielli začala prednášať svoj prípitok, spravila niečo jedinečné. Pred 200 hosťami zarapovala pesničku na motívy Eminemovej “Without Me. Nahodila si mikinu s kapucňou a išlo jej to lepšie ako hviezdnemu spevákovi.

Jennifer

Jennifer už odmalička hrala na klavíri, skladala hudbu a veľmi rada spievala. Možno aj to bol dôvod pustiť sa do niečoho takéhoto. Na konci svojho vystúpenia zakričala svojej sestre “I love you”, pretože si to v rodine hovoria neustále. Jennifer držala svoje prekvapenie pred všetkými v tajnosti, okrem rodičov. Mamina ju v tom podporila a pomohla jej zrealizovať tento nápad. Kameraman bol tiež veľmi očarený a chcel priniesť až dve kamery. Neskôr sa rozhodol, že video uverejní na youtube.

Byť hlavnou družičkou je čestná a zodpovedná rola, veď po celý čas sledujete dianie po boku nevesty. Svadobné prípravy, obrad, slávnostný odchod na medové týždne… Plníte množstvo drobných úloh, ktoré musíte ako nevestina „pravá ruka“ dôstojne zvládnuť. Pokiaľ ste sa rozhodli nevestu potešiť niečím vtipným a zároveň originálnym, myslíme si, že sme Vám dali skvelý tip. Stačí si vybrať správnu pesničku, nacvičiť ju a Vaše vystúpenie sa môže začať.

Obrázky: schleckysilberstein.com, peoplecheck.de

Komentáre

468 ad