Prilákajte dievča k tancu

Nočné kluby sú ideálne miesta na zábavu s priateľmi, kde sa plnohodnotne odreagujete a príjemne naladíte. Stretli ste na podobnej akcii svoju tajnú lásku? Určite sa to už prihodilo aj slečnám a zrelým ženám, no magazín life-style sa dnes chce venovať najmä pánom. Zostali ste odrazu ako paralyzovaný a nevedeli, čo robiť. Ísť za dámou svojho srdca a požiadať ju o tanec? Toto vraj už dnes neletí, a preto zostávate radšej v úzadí? Nebodaj čakáte, kým ona urobí prvý krok? Niekedy je naozaj ťažké zistiť, čo by bolo vhodnejšie. Ale pamätajte si, že nemáte čo stratiť! Prinajhoršom odmietne, no v tom prípade nemusíte nič ľutovať. Viac nestojí za to, aby okupovala Vaše šteklivé sny. 

tanec

Pokiaľ už dáma tancuje s nejakým pánom, asi nebude vhodné, ak sa tam nenápadne objavíte a budete sa natískať medzi zabehnutú dvojicu. Potom si v podstate koledujete o problém, a to nie iba zo strany nežnej slečny. Žena, ktorá sa dobre baví v spoločnosti iného muža, by mala pre Vás zostať tabu

Postáva pri bare, sedí osamotene v boxe alebo sa odvážila na sólo tanec? V tom prípade nájdite v sebe odvahu a choďte opatrne za ňou. Tak môžete urobiť aj v prípade, že tancuje s kamarátkou alebo skupinkou priateliek. Existuje viacero spôsobov, ako si s ňou zatancovať.

  • Choďte k nej a chyťte ju okolo pása. Priblížte sa k nej a pošepkajte jej, že vyzerá krásne. Vyžaduje si to však veľkú sebadôveru, ktorú má len málo ľudí.
  • Ak nemáte dostatok odvahy, choďte k nej a nenápadne pri nej tancujte. Usmejte sa na ňu a uvidíte, ako bude reagovať. Pokiaľ úsmev opätuje alebo začne dokonca konverzovať, pravdepodobne netreba zdôrazňovať, že ide o jasné znamenie, ktoré by ste nemali prepásť. 

zabavaŽeny majú pri tanci najradšej to, keď ich muži držia pevne za trup. Dodáva im to istotu a pocit bezpečia. Dôležité je tiež, aby muž udával tempo, viedol a inšpiroval. Svoje urobí aj priamy pohľad do očí, čím muž prejaví svoje jasné sympatie. Ak ide o prvý tanec a stretnutie, v žiadnom prípade sa neodporúča chytať dámu za zadok, pretože by si to nemusela správne vysvetliť. Dámy, aspoň tie v pravom slova zmysle, potrebujú na tieto veci viacej času, a preto by takéto počínanie nebolo príliš vhodné. Na tanci si nechajte záležať, buďte nežný, no príliš nad svojimi pohybmi nerozmýšľajte, pretože by mohli pôsobiť umelo. Hovorí sa, že aký je muž na parkete, taký je aj v živote. 

V prípade, že tancujete na pomalšiu hudbu, môžte ju jemne pohladiť na ruky, chrbát alebo po tvári. Uistite sa, že to robíte opatrne a bez bočných úmyslov. Keď budete obaja unavení, choďte si niekam sadnúť, objednajte jej nápoj a dajte sa do reči. Povedzte jej niečo o sebe a potom ju môžte ísť odprevadiť. Je jej zima? Galantne jej požičajte sveter alebo bundu a uvidíte, že čoskoro pôjdete spolu na druhé rande. Ženy milujú, keď sa o nich ich polovička dokáže postarať.

Už nám zostáva iba popriať veľa šťastia. Zároveň želáme, aby ste sa vďaka svojmu šarmu pretancovali k pravej a úprimnej láske. 

Zdroj: wikihow.com

Obrázky: freedigitalphotos.net

Komentáre

468 ad