Príznaky, že ste v oficiálnom vzťahu

Stáva sa Vám často, že nevnímate a nevidíte ostatných ľudí? Voláte každého zdrobneninami alebo zjemnenými výrazmi, a teda miláčik, mačiatko, chrobáčik či zlatko? Zbystrite pozornosť! Je tu totiž vážny predpoklad, že ste sa naozaj zamilovali. 

V skutočnosti  sú to len ďalšie príznaky, ktoré naznačujú, že vy a Váš partner sa  blížite k vzťahu, ktorý má nálepku „oficiálny“. Pozrite sa, či Vám niektorý z týchto príznakov /alebo úplne všetky/ niečo pripomína. 

parik

1.Nemusíte upratovať svoj byt vždy, keď má partner prísť. Zvykli ste si, aby všetko vyzeralo čisto, ale už toľko nešaliete pre špinavý riad v dreze alebo neupravenú posteľ. 

2.Poznáte detaily o jeho rodine a priateľoch, hoci ste niektorých ešte ani nevideli. Vy ste mu tiež povedali dosť o svojom  živote. Napríklad aj o svojej bláznivej tete, obľúbenom strýkovi a svojej najlepšej priateľke z detstva.

3.Môžete s ním ísť aj na niekoľko dní a nemusíte vyzerať úplne super. Môže sa Vám stať, že budete príliš lenivá, aby ste vyzerali tip-top a možno si nestihnete ani oholiť nohy. A buďme si istá, že ani Váš partner nebude vyzerať super každý deň.

4.V bytoch máte rôzne maličkosti toho druhého. Ak u sebe nájdete partnerovu kozmetiku, spodnú bielizeň, kefku na zuby alebo tenisky do posilňovne, asi to s Vami myslí naozaj vážne (a pravdepodobne aj vy s ním). 

5.On už vie o určitých Vašich telesných funkciách. Beží Vám partner kúpiť tampóny na osobnú hygienu do lekárne, keď ich potrebujete? Držte sa ho!

6.Nie je Vám trápne predstaviť ho na spoločenských akciách. Poznáte ten okamih, keď idete predstaviť niekoho a nie ste si istí, či máte ostatným povedať, že ide o Vášho partnera? Nuž a potom to môže znieť aj ako: “To je môj … Uhm … je to len môj …” Druhú stranu by mohlo uraziť, keby ste ju prezentovali iba na kamarátskej rovine. Pokiaľ však už nemáte žiadne zábrany, je to na dobrej ceste. 

letna laska7.Necítite potrebu mať v jeho blízkosti vždy  make-up. Pretože partner Vás už videl ako vyzeráte po prebudení a taktiež Vás videl neučesanú a nenamaľovanú, už Vám to tak nevadí ako kedysi. 

8.Spíte spolu bez toho, aby ste mali sex. Zistili ste, že nie každé objatie a nie každé rozprávanie vedie vždy k sexu. Alebo keď ste nahá v posteli, tiež to nemusí vždy viesť len k milostnému aktu. Ste na správnej ceste, aby ste sa spolu vyspali bez pohlavného styku. Je to fantastický pocit, len tak si užívať jeho blízkosť a pokojne spať.

9.Úplne ste zabudli na svojho bývalého priateľa. Pokiaľ Vám nový chlap úplne poplietol hlavu, až ste zabudli na svojho „ex“, tak potom ste určite pripravená na ďalší krok.

Tak ako? Zistili ste, že ste skutočne v oficiálnom vzťahu? Gratulujeme!!!

Zdroj: womenshealthmag.com

Obrázky: freedigitalphotos.net

Komentáre

468 ad