Roztomilá Miranda Kerr

Austrálska supermodelka a bývalý anjelik Victoria´s Secret je taká milučká, až je sexy. Svoje o tom vie aj hollywoodsky krásavec Orlando Bloom, s ktorým tvorila niekoľko rokov jeden z najkrajších a najsledovanejších manželských celebritných párov na svete. Z rozpadnutého vzťahu im napokon ostal spoločný syn a priateľstvo. Magazín life-style dnes vytvoril priestor práve pre túto sladkú krásku. 

Miranda Kerr

Prvé úspechy

Miranda Kerr je cieľavedomá odmalička, o čom svedčí skorý začiatok jej modelingovej kariéry. Začala, keď mala iba trinásť rokov. Rodáčka zo Sydney, ktorá väčšinu detstva prežila na vidieku, však do istej doby svoj vzhľad vôbec neriešila. Nebolo prečo, v lone austrálskej prírody mohol byť každý sám sebou bez zbytočných príkras. Všetko sa zmenilo, keď sa aj s rodičmi a mladším bratom presťahovali do Brisbane. V roku 1997 ešte ani nie 14-ročná Miranda vyhrala súťaž krásy a súčasťou výhry bolo aj fotenie pre austrálsky časopis Dolly. Po jej víťazstve médiá riešili jej mladý vek, dokonca sa im nepáčili zábery začínajúcej modelky v plavkách, ktoré niektorí označili za istú formu pedofílie. To Miranda pravdaže odmietla, fotky podľa nej neboli ničím poburujúce a celú kauzu označila za prehnanú. Tak či onak, v Austrálii sa dostala do povedomia, a tak sa už v mladučkom veku stala vyhľadávanou tvárou. Celosvetová sláva však prišla až po presťahovaní sa do New Yorku.

Veľké kampane, Victoria´s Secret

Na začiatku roku 2004 podpísala zmluvu s agentúrou NEXT Model Manažment. Veľké kampane na seba nenechali dlho čakať, stala sa tvárou Ober Jeans, Levi, LAMB, plaviek Blumarine, Betsey Johnson, Roberto Cavalli, Rock and Republic a mnohých iných. Začala sa čoraz častejšie objavovať v prestížnych magazínoch ako ELLE, Vogue či Harper´s Bazaar.

Prvou naozaj lukratívnou zmluvou bola spolupráca s kozmetikou Maybelline New York. Reklama na ich produkty s jej podobizňou mala celosvetový dosah, preto nečudo, že odtiaľ bol už len krok k veľkej spolupráci s Victoria´s Secret. Najprv fotila pre katalóg, no už čoskoro bola vôbec prvou Austrálčankou, ktorá sa stala anjelikom Victoria´s Secret. K podpisu zmluvy došlo v roku 2007, pričom Miranda bola tou, čo mala nahradiť odchádzajúcu superhviezdu Gisele Büdchen.

Jej prístupná krása, detsky krásna tvár s rozkošnými jamkami na lícach v kombinácii s hriešnym telom, to je to, čo ženy so závisťou obdivujú a mužov privádza do vytrženia. Aj pre tieto svoje kvality bola Miranda vybraná, aby v PINK línii nahradila Alessandru Ambrosio (2006).

Miranda Kerr kraska

Osudové stretnutie

Hoci niet pochýb o Mirandinej kráse, nedá sa poprieť, že aj jej výrazne medializovaný vzťah s obľúbeným hollywoodskym fešákom Orlandom Bloomom ju značne spopularizoval. Pár, ktorý sa dal dokopy v roku 2007, pôsobil veľmi harmonicky a po celú dobu trvania vzťahu patrili k najospevovanejším dvojiciam na svete. V roku 2010 sa logicky zobrali a nasledujúci rok sa im narodil krásny syn. Vyzeralo to na zosobnenie amerického sna, bohužiaľ, supermodelka a herecká hviezda neuniesli tlak bulváru a šoubiznisového sveta, a tak v roku 2013 ohlásili šokujúci rozchod.

Napriek trochu naštrbenému imidžu sa Mirande dariť neprestalo, síce spoluprácu s Victoria´s Secret v roku 2013 nepredĺžila, zaujímavé zákazky sa jej naďalej len tak hrnú. Kampane pre Mango, Wonderbra, H M, Swarovski, Reebok, fotenie do kalendára Pirelli a konečne aj predvádzanie vysokej módy pre top návrhárov na dňoch módy v Paríži, New Yorku, do toho jej priateľstvá s množstvom slávnych ľudí, častý výskyt na obálkach časopisov po celom svete, to všetko robí z Mirandy jednu z najvýraznejších (nielen modelingových) ikon súčasnosti.

Nečudo, že sa v roku 2013 prepracovala v rebríčku najvplyvnejších svetových modeliek (podľa Forbes) na 2. miesto s odhadovaným ročným ziskom 7,2 milióna dolárov. Okrem toho je považovaná aj za jednu z najkrajších žien sveta vôbec.

Miranda Kerr je tiež aktivistka, príležitostná herečka,  biznismenka (má vlastnú líniu organickej kozmetiky), predovšetkým je však matka a osobnosť obdivovaná miliónmi ľudí po celom svete.

Miranda Kerr modelka

____________

Zdroj: askmen.com

Obrázky: ivona.bigmir.net, cumhuriyet.com.tr, elizabethcharlotte.pinger.pl

Komentáre

468 ad