Salvatore Ferragamo – Provokatívna a inovatívna elegancia

Salvatore Ferragamo, značka, ktorá v sebe nesie meno ikony talianskeho návrhára topánok, predstavila sériu videí o svojich Fiamma kabelkách. Ferragamo žil v rokoch 1898 až 1960. Pracoval s mnohými hollywoodskymi hviezdami, až kým sa nevrátil späť do Talianska, aby si založil firmu na unikátnu ručne vyrábanú obuv. Jeho tvorivý prístup priniesol do obuvníctva mnohé inovácie. Vďaka tomu sa jeho firma vyvinula do impéria, ktoré sa dnes pokladá za svetový klenot. Slávne meno žije ďalej a stále ponúka nevšedné i luxusné alternatívy. 

7. mája mal premiéru najnovší film od značky Salvatore Ferragamo, ktorý je inšpirovaný rôznymi ženskými generáciami v rámci rodiny Ferragamo. Na oslavu Fiamma kabeliek  bol vytvorený špeciálny digitálny zážitok, ktorý kladie dôraz na ženy prostredníctvom filmu a sérii rozhovorov, v ktorých diskutujú o svojich hodnotách, štýle, tradíciách a rodinnom dedičstve.

Chcel som vybrať ženy, ktoré by mohli vyjadriť svoj ​​štýl a eleganciu veľmi provokatívnym a inovatívnym spôsobom,” povedal Giornetti, TOP predstaviteľ súčasného projektu Salvatore Ferragamo. „Inšpirujú ma ženy s osobnosťou, každá osobnosť prináša iný život. Všetky ženy by mali mať odvahu vyjadriť svoj ​​vlastný vnútorný štýl.

Pozrite si toto úžasné video ozvučené Chopinovým klavírnym koncertom. Ferragamo má veľký cit pre zaujímavý filmový detail. V minulom roku značka predstavila sériu „Walking Stories“, v réžii Luca Guadagnino. Pokiaľ si potrpíte na luxusný dizajn, tak Salvatore Ferragamo je tou najlepšou voľbou. 

Zdroj: pursuitist.com

Obrázky: pursuitist.com, snobessentials.com

Komentáre

468 ad