„Sorbet vzťah“ vylieči tvoje patetické zlomené srdce

Sorbet je perfektné jedlo, pohodové, ľahké, osviežujúce a čisté. Je magické a dostane každého, kto ho raz ochutná. „Sorbet vzťah“ je presne taký istý. Je rýchly a sladký, príliš dobrý na to, aby to mohla byť pravda. Našla si muža, ktorý je tak láskavý a súcitný, že sa pri ňom cítiš úplne báječne? Nie je vydesený, keď hovoríš o svojom ex, a radšej ťa tesnejšie objíme, lebo vie, aký bolestivý bol pre teba rozchod? Ale je to predsa len vzťah trochu narýchlo, keďže si sa ešte iba nedávno rozišla s bývalou láskou. Práve „sorbet vzťah“ ti však dáva pocit, že všetko bude znova fajn a že opäť žiješ! Všetko vnímaš až príliš intenzívne a ružovo, no o chvíľku prídeš na to, že aj keď sa cítiš skvelo, nemáš s týmto úžasným chlapom takmer nič spoločné. Na tomto vzťahu je dobré práve to, že po jeho skončení cítiš radosť a uvoľnenie. Páči sa ti byť znova single a netrápia ťa depresie. Opäť si začneš vychutnávať čas, ktorý stráviš len sama so sebou a keď konečne prestaneš vkuse mlieť o svojom debilnom ex, zrazu sa začnú ozývať staré známe, či nechceš niekde vyraziť. A je iba na tebe, či pôjdeš. “Sorbet vzťah” dokáže naozaj divy! Ak práve prežívaš rozchod, vykašli sa chvíľu na smútok a rozčarovanie, zapni internet a nájdi si partnera na svoj sorbet! Magazín life-style ponúka niekoľko rýchlych tipov, ktoré ti pomôžu v tom, aby si sa ubezpečila, že ten tvoj “sorbet vzťah” je dokonalý, osviežujúci a splní svoje poslanie.

happy couple in love smiling at sunset

Dostaneš sa do superformy

Je veľmi pravdepodobné, že ak si svojho partnera na sorbet nenašla na Tinderi alebo PlentyofFish (čo je niečo ako Mekka pre sorbet vzťahy), tak ho spoznáš na joge, pri večernom strečingu v parku alebo pri venčení psov. Existuje niečo, čo dáva čaro tomu, ak sa s niekým zoznámime spotení a sporo odetí, čo je vlastne aj predpokladom pre fungujúci “sorbet vzťah”, ktorý si zakladá na prvotnej sexualite. Budeš sa cítiť ako sexuálna bohyňa zakaždým, keď prídeš neskoro do práce preto, že z teba pri odchode strhal oblečenie, pretože ťa jednoducho ešte musel mať. Vyskúšaj preto tú novú posilňovňu na rohu ulice, prípadne si zaplať hodiny surfovania a kúp niekoľko supersexy párov nohavíc na jogu. Investuj do svojho zdravia, naozaj sa to oplatí. Hlavne vtedy, keď budeš dostávať pozvania od úplne cudzích mužov z nového prostredia…

Preber kontrolu

Keď cítime, že sa blíži koniec vzťahu, či už dobrého alebo zlého, sme ochotné skladať obete a robiť kompromisy, ktoré by sme za normálnych okolností nespravili. A to len pre záchranu vzťahu. Vezmi si preto späť svoje veci, o ktoré si vzťahom prišla. Neboj sa opýtať samej seba, čo chceš v novom vzťahu. Niečo vždy stratíme, ale otázne je, aké dôležité to pre nás je. Nerob kompromisy vo svojich priateľstvách, len aby si sa s ním mohli stretnúť, nevzdávaj sa svojich osobných cieľov, len aby si urobila dobrú vec. “Sorbet vzťah” je len o tebe a tvojich potrebách, a ty predsa vieš, že si úplne úžasná!

Preskúmaj svoju sexualitu

Sorbet vzťahy sú hlavne o skvelom sexe a zábave v posteli. Sex s ex bol nudný, pretože išlo o sex vo vzťahu. Sorbet je sebecký, vášnivý, s nadzemsky dobrým sexom, ktorý je nutné si užívať tak dlho, ako len budeš chcieť. Vyskúšaj nové veci, ktoré sa ti zdali v dlhodobom vzťahu trápne alebo ťažko vysvetliteľné. Prines do spálne nové hračky, vyskúšaj konečne aj análny sex, využi jeho baliace schopnosti a pozvite si do spálne tú krásku z jogy, s ktorou na seba už dlho poškuľujete! Neexistuje žiadny dôvod, prečo by si to nemohla urobiť a odkryť ďalšie zákutia svojej vlastnej sexuality. Práve sorbet ti dáva príležitosť zistiť, čo máš alebo nemáš rada, a to bez toho, aby si sa musela starať o dopad na vážny vzťah. Ak si stále plná neistoty a pochybností, vybodni sa už konečne na to! Práve to je to, čo ponúka len sorbet.

Ukonči to skôr, ako to začne byť divné

Najdôležitejšie pravidlo “sorbet vzťahov” je, že vždy majú únikový plán. Poznáš predsa svoje limity a sama vieš určiť, kedy je čas odísť. Príde to najskôr vtedy, keď už budeš úplne pripravená na ďalší naozaj vážny a záväzný vzťah. Keď však začneš premýšľať, prečo nezavolal, alebo či s tebou pôjde na svadbu najlepšej priateľky, treba to rýchlo skončiť. On sám veľmi rýchlo zavetrí, že sa z nezáväzného flirtu stáva niečo viac… A to sa mu nemusí páčiť. Určite by bol skvelým partnerom, ale to nie je to, o čo tu zo začiatku išlo, všakže? Buď na seba hrdá. Ukončenie sorbetu znamená, že si pripravená na krásny a plnohodnotný vzťah. Dokelu! Aký obrat oproti sklamanej a zničenej žene, ktorou si bola pred sorbetom. Je obrovský rozdiel medzi sorbetom (ktorý osvieži a pripraví na ďalší chod) a zmrzlinou (ktorá ťa nechá nafúknutú, vyhádzanú a sebaľutujúcu). Neurob preto takúto chybu!

___________ 

Zdroje:

redlipstickproject.com/2014/02/04/sorbet-relationship-will-repair-broken-pathetic-heart/

portlandphoenix.me/2015/05/13/columns/sexy-time/sorbet-relationships-can-be-sweet/

Obrázok:

dollarphotoclub.com/stock-photo/happy%20couple%20in%20love%20smiling%20at%20sunset/89874821

Komentáre

468 ad