Šperky, do ktorých sa budete chcieť zahryznúť

Norihito Hatanaka je veľmi milé a kreatívne žieňa. Asi by ste tomu neverili, ale vyrába šperky, ktoré by ste radšej zjedli ako ich nosili. Aspoň na prvý pohľad. Že to nedáva zmysel? Norihito už niekoľko rokov pracuje v továrni s potravinami, kde prišla na tento skvelý nápad. Rozhodla sa, že bude vyrábať šperky z falošných potravín, ktoré budú originálne až tak, že sa Vám pri pohľade na ne budú zbierať slinky. Inšpiráciu zbierala v rôznych miestnych reštauráciách, vo fast-foodoch, v kuchyni alebo na internete. Tento nápad jej pomohol zrealizovať kolega z práce, ktorý má tiež veľkú zásluhu na celom tomto projekte.

bolonske spagety

celenka

hamburger

Medzi jej zbierkou nájdete náušnice a náhrdelník v tvare slaninky, ktorá vyzerá byť skvelo prepečená a chrumkavá. Občas aj ľutujete, že tie šperky nie sú jedlé. Okrem slaninkových šperkov nájdete aj náhrdelník vyrobený z rôzneho druhu ovocia, bravčových steakov alebo šišiek. Niekomu sa možno zapáčia aj čelenky do vlasov v tvare špagiet alebo iných špecialít.

Šperky, ktoré Norihito vyrába, sa však nepáčili ľuďom, ktorí uprednostňujú zdravý životný štýl. Ide skôr o rôzne maškrty, ktoré však nepatria medzi tie najzdravšie.

nahrdelnik

naramok a nausnice

mnam nausnice

Tieto gurmánske kúsky sú naozaj veľmi vtipné, no o ich praktickosti na bežné nosenie sa dá pochybovať. Takéto doplnky sú totiž veľmi výrazné a veľa žien by asi nemalo odvahu vyjsť v niečom podobnom na ulicu. Možno iba tak zo žartu.  Ak ste sa predsa rozhodli kúpiť si takýto šperk, je dôležité, aby ste ho skombinovali s niečím jednoduchým, aby náhrdelník alebo náušnice naozaj vynikli.  

omeleta

ovocny nahrdelnik

paradajkovy nahrdelnik

Na záver Vám prinášame ešte pár tipov, ako správne skombinovať náhrdelník s Vaším outfitom:

  • Ak máte oblečenú jednofarebnú košeľu, pokojne siahnite po farebnom masívnom náhrdelníku. Tento typ náhrdelníku sa hodí skôr k ženám plnšej postavy.
  • V prípade, že máte oblečené tričko s potlačou, skúste jednofarebný náhrdelník, ktorý aj napriek jednoduchosti určite upúta pozornosť.
  • Pokiaľ sa chystáte do práce, najvhodnejší by bol jemný náhrdelník, ktorý by bol decentný a zároveň štýlový.
  • Ak ste extravagantný typ človeka, nebojte sa siahnuť ani po spomínanom náhrdelníku v tvare rôznych dobrôt a chutných jedál.

prislusenstvo

siskove prislusenstvo

spagetovy nahrdelnik

vajickova celenka

Zdroj a obrázky: boredpanda.com 

Komentáre

468 ad