Svadba nemusí byť iba o škrobenosti, okoreňte si ju!

Odrádza Vás od svadby práve jej škrobenosť a oficiálnosť? Viete, že s partnerom chcete prežiť celý život, no pri slove “svadba” sa Vám dvíha žalúdok? Možno pomôže, ak si tento deň zariadite podľa seba, zabudnete na stres a absolútne sa uvolnite. Má to byť predsa Váš deň, tak si nadiktujte vlastné pravidlá. Magazín life-style chce teraz predstaviť niekoľko malých tipov, ktoré môžu výrazne zmeniť atmosféru na Vašej svadbe.

Tanec, ktorý má grády

Dokázali by ste si predstaviť svadbu bez tancovania? My teda nie a veríme, že i naši čitatelia sa radi bavia. Snáď žiadna udalosť nie je tak otvorená zábave ako práve svadba. Zapojte fantáziu a urobte radosť aj ostatným. Skúste skombinovať viacero hudobných štýlov a pripravte si nezabudnuteľný novomanželský tanec. Začnite romantických tancom na pomalú hudbu, o niečo neskôr skúste rapovať a ukončite to opäť romantickým tancom. Hostia sa budú určite baviť a skôr či neskôr si to na parkete užijú aj oni.

Zvieratá na svadbe

Možno sa Vám to bude zdať zvláštne, ale zamyslite sa, koľko hostí má doma nejakého zvieracieho miláčika, ktorého by mali radi i na svadbe. Ak Vám to finančný rozpočet dovolí, pripravte “zvieraciu miestnosť”, kde budú napríklad psie zmrzlinové poháre, hračky a bazén. Určite to hostí poteší a o zvieratá bude perfektne postarané. Nezabudnite si prizvať niekoho, kto bude dávať na nich pozor.

Svadobná torta

Svadobná torta je väčšinou stredobodom svadobnej hostiny. Každý hosť ju obdivuje a nevie sa dočkať, kedy z nej ochutná. Viete si predstaviť napríklad obrovskú svadobnú tortu, ktorá bude replika Vás a Vášho partnera? Nie? Bolo by to určite niečo originálne a žiaden z hostí by na to nezabudol. Inou alternatívou môže byť svadobná torta, v ktorej sa bude ukrývať nejaké prekvapenie. Pred krájaním hosťom o prekvapení povedzte a uvidíte, že každý si vezme kúsok a bude očakávať, či práve on nenájde vo svojom tanieri niečo neobvyklé.

Vtipné fotografie

Ak má Vaša rodina zmysel pre humor, skúste požiadať fotografa, aby vytvoril vtipné fotografie. Keď si ich po určitej dobe opäť pozriete, pobavia Vás a Vy určite neoľutujete, že ste sa na niečo také dali nahovoriť.

Originálne miesto

svadbaMedzi obľúbené miesta obradov patria aj futbalové ihriská, svahy, bazény, tropické krajiny, lietadlá, lode, záhrady a stále populárnejšie hrady a zámky.

Lampióny

Lampióny sú tiež jedným zo spôsobov, ako ozvláštniť svoju svadbu. Napíšete na ne želanie, zapálite ich a vypustite. Vytvárajú príjemné svetlo na oblohe, čo by sa hosťom mohlo určite páčiť.

Možností je neúrekom, preto sa toho nebojte a choďte do toho s dobrou náladou. Držíme palce!

Zdroj: weddingideasmag.com

Obrázok: freedigitalphotos.net

Komentáre

468 ad