Tajomstvá balenia: 10 tipov, ako si ju získať

Každý z nás je originál, preto je ťažké určiť presné techniky na úspešné balenie. Môžeme však vychádzať z praktických výskumov psychológov, ktorí pozorovali zákonitosti mužského a ženského sveta. My dnes prinášame desať praktických rád, ktorých by sa mali držať páni, ak sa chcú dostať hlboko do dámskej mysle, ale i srdca. 

laska

Udržiavajte očný kontakt

Nespustite ju z očí, veľa sa dozviete. Spočiatku to síce môže byť problém, pretože tréma nie je dobrý spoločník, ale nebráňte sa tomu. Nezabúdajte, že práve oči sú bránou do duše a z jej pohľadu môžete vyčítať viac ako zo slov.

Koketujte, buďte vtipný a hravý

Váš úspech môže závisieť od prvej vety, ktorou ju oslovíte. Stavte na jedinečnosť!

Buďte spoločenský

Ženy zaujme, ak uvidia, že ste obľúbený u iných.

Zjednodušte si cestu k jej číslu

Po krátkom a úprimnom prehovore ju požiadajte o telefón. Buď ste na ňu urobili dojem a ona nebude skúpa, alebo si nebudete robiť zbytočné nádeje a naťahovať čas. 

Zblíženie

Ak všetko funguje, prepracujte sa k fyzickému kontaktu. Preplnené hlučné miesta sú na nevinné približovanie ako stvorené. Nerobte to však, ak sa dáma viditeľne odťahuje a zakláňa opačným smerom. Je to jasný znak, že niečo nie je v poriadku.

Ste tu iba pre ňu

Buďte k nej pozorný celý večer. Či už ste sa stretli v bare, alebo pri inej príležitosti, snažte sa jej venovať ako to len pôjde. Buďte to vy, kto posúva úroveň zbližovania, ak nežnejšia polovička dáva najavo signál.

Buďte viac než priateľom 

Postarajte sa o iskrenie medzi vami. Možno sa žena po vašom boku vyjadrila, že nehľadá vzťah, ale nevzdávajte to. Podľa psychológov je každý človek pripravený na vzťah, záleží len od taktnosti toho druhého, akú dávku spoznávania zvolí.

Udržte si dobrú náladu

Úsmev je korením života a ten si treba rozhodne vychutnať! Humor je takisto kľúčom k tomu, aby sa s vami cítila žena príjemne.

Doberajte si ju

Podpichovanie nikdy nie je na škodu. Týmto si aspoň premeriate jej schopnosť improvizácie a pohľad na život.

Dajte jej priestor

Ak cítite, že je to tá pravá, snažte si ju udržať. Môže sa však stať, že jedného dňa sa vám prizná o túžbe stretnúť sa s bývalým partnerom. Aj keď je to bolestivé, poprajte jej úprimne len to najlepšie. Netlačte na pílu! Ak má byť ženou vášho života, pochopí to a zváži, kam ju srdce ťahá naozaj.

Magazín life-style praje všetkým pánom úspech pri balení a dámam iba uchádzačov s gavalierskymi spôsobmi. 

Zdroj: askmen.com

Obrázok: freedigitalphotos.net

Komentáre

468 ad