Tajomstvá úspechu na prvom rande

laskaDámy, aj vy chcete na svoj nový objav zapôsobiť čo najlepšie a blysnúť sa v dokonalom svetle? Magazín life-style má pre vás jednoduchý tip: Ostaňte sami sebou! Ste krásne také, aké ste. Ako vás vnímajú muži?

Čo si na vás muži všímajú od začiatku?

Najviac zabodujete, ak dáte najavo zdravé sebavedomie. Nikto nie je dokonalý a určite ani jeden muž by o takúto ženu nestál. Dôležité je uvedomiť si, že existuje človek, pre ktorého sme najkrajšie s mejkapom, ale aj bez líčenia.

Čo si muži myslia o ženách, ktoré im kupujú nápoje?

Na prvých stretnutiach by ste rozhodne mali prenechať platenie na mužovi. Nejde o kupovanie, ako si mnohé občas myslia. Ak nás muž chce pozvať a bližšie sa s nami zoznámiť, nerobil by to, keby nemal peniaze. V prípade, že dáma kúpi mužovi nápoj, je to jednoznačný signál, že ho chce. Pokiaľ sa ale túžite nechať dobýjať postupne, odovzdajte to celé do mužskej réžie. Napríklad Nemky sú silne emancipované a v reštaurácií vždy platia pekne za seba, ale my žijeme na Slovensku, preto si môžeme dovoliť nechať sa rozmaznávať. 

Nepýtať sa na minulosť

V žiadnom prípade sa na prvom rande nebavte o minulosti. Nevyťahujte svoje staré hriechy a lásky, no už vôbec nebuďte zvedavá na tie jeho. Je to znak, že sa rýpete v tom, čo bolo a nie ste pripravená žiť prítomnosťou a dať vzťahu šancu.

Obliecť sa pohodlne

Najdôležitejšie je cítiť sa vo svojej koži. Nepreháňajte to s vizážou, ani s vysokými opätkami, pokiaľ ich vyťahujete raz za rok na príležitostný večierok. Aj oblečenie o nás veľa hovorí, tak to nepokazte!

Ako muži vnímajú ženy, ktoré pijú?

Samozrejme, na mysli máme alkoholické nápoje. Pamätajte, že každý muž od ženy očakáva, že sa bude správať ako dáma. Snažte sa teda neprekročiť hranicu únosnosti a nespôsobiť si trapas. Ak si pripíjate pri spoločnom rozhovore, je to v poriadku. No ak je nutné odniesť ženu už z prvého rande na pleci, pretože to prešvihla, love story sa skončí skôr ako sa vôbec stihlo začať. Ale tu pozor, platí to aj opačne! Muž, ktorý sa nevie ovládať pri prvom stretnutí so ženou, nebude iný asi ani neskôr. 

napoj

Nájdite sa v spoločných záľubách

Muži väčšinou obľubujú športovo aktívne ženy. Pohyb je základom zdravia a možnosťou budúceho rozvinutia pekného vzťahu.

Hlavu hore, dajte si záležať, ale hlavne si to užite.

Zdroj: S. Harvy: Konaj ako dáma, mysli ako muž

Obrázky: freedigitalphotos.net

Komentáre

468 ad