Tento chlapík je ozajstný make-up umelec!

Premeny na hviezdy ako dôkaz

Je skutočne veľmi ťažké rozpoznať originál. Asi aj preto sú jeho dokonalé napodobeniny slávnych speváčok, raperov či herečiek ostro sledované na sociálnych sieťach. Všimli si ich aj prestížne magazíny po celom svete. Life-style o tom prezradí viac. 

make-upDokonalá maska?

Jeho meno je Jan Bonito a na tvár si „namaľuje“ hocikoho. Čím slávnejšia osobnosť sa mu podarí, tým lepšie.

Make-up umelec, ktorý to s púdrom a inými farbičkami naozaj vie, je talent, aký sa len tak nevidí. Nadaný mladík pôvodom z Filipín (momentálne pôsobiaci v Denveri) si práve vďaka svojim neuveriteľným premenám, ktoré zdieľa na Instagrame či Facebooku, stihol vybudovať slušnú základňu fanúšikov. A zjavne aj klientelu. Ľudia prejavujú o jeho “maskovanie” záujem najmä na Halloween. Zdá sa, že horúcim trendom sa stáva čo možno najvernejšie zobrazenie obľúbenej celebrity na vlastnej tvári.

Beyoncé alebo radšej Snoop Dogg?

Nielen tieto slávne mená, respektíve tváre, už dokázal Jan vylíčiť. Pri porovnaní reálnej hviezdy s jeho dielom je mnohokrát ťažké nájsť nejaký rozdiel, a teda správne uhádnuť, čo je originál a čo iba kópia.

Janovu prácu a šikovnosť registrujú aj tí, ktorých napodobňuje, a teda známe hviezdy svetového šoubiznisu. Sám veľký raper Snoop Dogg nadšene zdieľal Jana na svojej sociálnej sieti, pretože sa mu bravúrne podarilo napodobniť aj jeho. Vyslovil mu veľké uznanie, a to rozhodne poteší. Zároveň je to však tá najlepšia odmena a vstupenka do sveta celebrít, tentokrát toho skutočného.

Pozrite si a porovnávajte, ako sa mladíkovi podarilo „zamaskovať“ sa na Kim Kardashian, Lady Gaga, Beyoncé i rôzne filmové postavičky.

Vskutku talentovaný chlapík!

_________

Zdroj

metro.co.uk/2015/10/07/snoop-dogg-just-reposted-this-make-up-artists-impression-of-him-and-its-brilliant-5426361/

popsugar.com/beauty/Jan-Bonito-Makeup-Transformations-38698649

facebook.com/janbonito

Obrázok: freedigitalphotos.net/images/makeup-photo-p247501

Komentáre

468 ad