Tetovania inšpirované filmom

Blíži sa letná sezóna a s ňou aj odhaľovanie vnád nášho tela. Okrem iného môžete nechať naplno vyniknúť aj svoje tetovanie. Ak ešte žiadne nemáte, ale zvažujete ho, možno vás dnešný príspevok od life-style správne inšpiruje. Nech sa páči, vyberte si!

tetovanie

Na obrázku štýlová Mia Wallace (stvárnila je Uma Thurman) vo filme Pulp Fiction (1994), tetovanie vyrobil Max Pniewski

Myslíme si, že snažiť sa spočítať tetovania inšpirované filmami s Hannibalom Lecterom je naozaj nemožné. Takýchto tetovaní je vo svete nespočetné množstvo, boli by sme určite prekvapení tým číslom. Príliš mnoho výjavov a príliš mnoho ľudí, ktorých uchvátili filmy! Existuje mnoho nadšencov, ktorých fascinuje tento kultový zloduch a bezcitný darebák. No aj mnohé iné postavy vo filmoch sa ukázali ako schopná predloha na tetovanie. Ďalším obľúbeným námetom je špendlíková hlavička Pinhead v „Hellraiserovi“, Al Pacino a jeho oslňujúci tanec vo „Vôni ženy“, ale aj Dude,  obvyklý lenivec v „Big Lebowskom“. Ide o samé zábavné a nezabudnuteľné filmové scény, ktoré túžime zvečniť na svojich telách. 

vona zeny
Tetovanie od Victora Montaghini znázorňujúce Donnu a Franka Slade-a vo Vôni ženy (1992)
mlcanie jahniat
Hannibal Lecter v Mlčaní jahniat (1991) od Briana Mercka
nesputany
Vľavo tetovanie podľa Vreskotu (1996) a napravo Calvin Candie v podaní Leonarda DiCapria v Nespútanom Djangovi, obe od Paula Ackera
podfuk
Portrét od Olggaha, znázorňujúci štvorprstého Frankieho (Benicio Del Toro) v Podfu(c)ku (2000)
vendeta
V ako Vendeta a partia z Big Lebowski, obe od Paula Ackera
odviate vetrom

Pamätná romantická scéna z filmu Odviate vetrom (1939) od James Tattoo Art

Vedeli by ste si vybrať? A čo takto menovať aj nejakú slovenskú filmovú klasiku, ktorú by ste uvítali na svojom tele? Napíšte nám svoje tipy. 

Zdroj a obrázky: illusion.scene360.com

Komentáre

468 ad