Tínedžerský idol Justin Bieber už nie je sladkým chlapčekom

justin-bieberSvoje o tom vedia všetci, ktorí aspoň jedným očkom sledujú bulvárne správy. Tie boli totiž za posledné roky priam presiaknuté týmto kanadským spevákom. Popísalo sa kadečo. O jeho drogových a alkoholových úletoch, o ohadzovaní susedovho domu surovými vajíčkami, o jazde pod vplyvom alkoholu… Jeho fotografie z cely zadržania sú takmer také známe ako jeho najznámejšie hity. A o čom sa hovorilo úplne najčastejšie, tak to boli zdanlivo nekonečné rozchody a návraty k jeho najväčšej láske, speváčke a herečke Selene GomezTá však s problémovou hviezdičkou podľa posledných informácií už nadobro  stratila trpezlivosť, a tak sa Justin porozhliadol inde. A ukázal celému svetu, že už nie je tým chlapčiatkom s dievčenskou tváričkou.

Nový klip, veľká kampaň

V najnovšom videoklipe k piesni What do you mean predvádza Justin okrem svojich svalov aj horúce posteľné scény s krásnou modelkou Xeniou Deli, bývalým anjelikom Victoria´s Secret. Tá si v najnovšom hite Kanaďana zahrala jeho priateľku, čím si zrejme koleduje o nenávisť početných zástupov Bieberových skalných fanyniek. Tínedžerky z celého sveta sa však musia zmieriť s tým, že Justin si medzi kráskami zo šoubiznisu môže vyberať a aj to s chuťou robí, a to nielen pre potreby natočenia videa.

21-ročný spevák svoj klip odpromoval skutočne premyslene. Mesiac trvala jeho kampaň na Instagrame, kde sa ukazoval s novým, polodlhým blond účesom a v rôznych náznakoch prezrádzal čo-to z pripravovanej novinky. Navyše, robil to s výdatnou pomocou ďalších celebrít. Medzi inými ho podporili aj reality hviezdička Kylie Jenner, speváčka Mariah Carey či Britney Spears, ktoré sa objavovali s veľavravným nápisom „What do you mean?“. Čo tým Justin a jeho skvelý manažment zamýšľali, tak to hádam vysvetľovať netreba…

Čo tie ženy vlastne chcú?

To najviac trápi bývalý detský idol, z čoho sa vyznal aj v aktuálnom hite. O tom, že to hit bude, niet pochýb, minimálne, čo sa počtu prehratí videa týka. Už niekoľko dní od zverejnenia, konkrétne od 30. augusta, má celkom slušný počet vzhliadnutí, a to je to, čo sa v súčasnom hudobnom kolotoči ráta najviac. Horúcu novinku Justin odpremiéroval na odovzdávaní hudobných cien MTV Video Music Awards, kde sa neubránil ani silným emóciám.

Čo na tom, že to hrá na drsňáka? Ženy a neschopnosť im porozumieť, to doženie k zúfalstvu aj toho najodolnejšieho chlapa. 

_________

Zdroj

billboard.com/articles/news/6682913/lena-dunham-tweets-disapproval-justin-bieber-what-do-you-mean-lyrics

independent.co.uk/news/people/vmas-2015-justin-bieber-cried-after-performing-where-are-u-now-and-what-do-you-mean-10479268.html

Obrázok: images.latinpost.com/data/images/full/66856/justin-bieber.jpg?w=600

Komentáre

468 ad