Tip na vianočný darček pre náročných: Zlatý bicykel

Neviete, čo s peniazmi? Ferrari už máte a chcete podarovať niečo skutočne originálne? Pre všetkých milionárov, ktorí sú zároveň nadšenými cyklistami (alebo sa len túžia popýšiť ďalšou skvostnou hračkou) je tu špeciálna vychytávka. Bicykel z 24-karátového zlata. Ak si ho aj nemôžete dovoliť, poďte sa aspoň s magazínom life-style pozrieť na ten skvost. 

zlaty bicykelCelý v zlate a s top výbavou

Bicykel, nie celkom vhodný na slovenské výmoľové cesty, vyrábajú v londýnskej firme Goldgenie. Takže, ak máte zvyšných 310-tisíc eur  a bicyklovanie Vás skutočne baví, smelo nakupujte. Bicykel vyniká špičkovou kvalitou, nie je to len nejaká pozlátená atrapa. 

Konkrétne ide o britský pánsky pretekársky kúsok s úzkou galuskovou pneumatikou. Luxusným bonusom je 24-karátové zlato, do ktorého je bicykel odetý. Okrem toho je doplnený sem-tam o nejaký diamant, prípadne iný drahý kamienok.

Sedadlo je vyrobené z toho najlepšieho (a najmäkšieho) semišu a pneumatiky patria do najvyššej triedy SR4.

Bicykel podľa milionárskeho želania

V základnej výbave tohto bicykla nájdete snáď všetko a ešte viac, čo by si jeden milovník cyklistiky a luxusu mohol priať, ale spoločnosť Goldgenie Vám rada splní aj požiadavky navyše. Preto, ak sa Vám bude napríklad máliť počet diamantov, ktorými je ozdobený, smelo si žiadajte viac.

Čo sa zlata týka, je nastriekané skutočne precízne, výrobca nezabudol na žiadnu časť bicykla. Je aplikované na celej konštrukcii (od riadidiel po špičku na kolesách), nezabudlo sa ani na jednotlivé záhyby v reťaziach.

Na objednávku Vám taktiež vyrobia riadidlá či sedadlo z materiálov, aké si len zmyslíte (a dokážete zaplatiť).

Iné drahé hračky

Spoločnosť Goldgenie sa okrem zlatých bicyklov venuje aj výrobe pozlátených smartfónov (v ponuke majú zlaté kúsky od 6 do 24-karátov, kde sa cena za tie najluxusnejšie telefóny šplhá až na astronomických 150-tisíc eur) či zbraní (áno, aj toto niekto chce a má na to).

Alebo Vás už nebaví sedieť na plastovej WC mise? Čo tak zlatá toaleta? Teraz už viete, kde Vám ju vyhotovia na počkanie… Ak si na ňu, pravdaže, našetríte…

_________________

Zdroj: dailymail.co.uk/news/article-2872721/Gold-plated-racing-bike-sold-Goldgenie-costs-Ferrari-set-staggering-250-000.html

Obrázok: i.ytimg.com/vi/rRXiXlU_9e8/hqdefault.jpg

Komentáre

468 ad