Trendová Crossbody kabelka

Kabelka je najvernejší priateľ ženy. Prezrádza, kto vlastne ste. Má mnoho skrytých významov. Možno máte iba jednu obľúbenú, ktorú nosíte už niekoľko rokov. Je síce ošúchaná, ale nemenili by ste ju. No pokiaľ Vás zaujíma, čo sa nosí túto sezónu, tak v tomto článku Vám to prezradíme. Nie sú to klasické kabelky cez rameno, mini kabelky do ruky či obrie tašky. „In“ sú kabelky Crossbody.

Crossbody kabelky sa tešia obrovskej obľube predovšetkým u praktických dievčat a mladých žien. Ich výhodou je cenová dostupnosť a praktickosť. Zoženiete ju v každom dobrom obchode s textíliami a doplnkami. Klasická kabelka nosená na pleci nie je veľmi vhodný vynález. Z ramena zvykne skĺznuť v najnevhodnejšej chvíli a dá sa ľahko odcudziť. Aj vďaka tomuto vznikli kabelky nosené krížom cez telo – Crossbody. Štýl a eleganciu dopĺňa zároveň aj komfort. 

Tieto kabelky sú tak veľmi trendy aj vďaka tomu, že sú vhodné do spoločnosti, ale aj na party. Môžete si ich skrátka zobrať úplne všade. Pravdepodobne do nich nenapcháte toľko vecí, ako do klasických kabeliek, ale sú tak charizmatické, že za to skrátka stoja. Nastaviteľný popruh zaručuje pohodlné nosenie cez telo. V predaji sú v mnohých farebných variantoch a prevedeniach.

Pri výbere veľkosti dbajte na to, čo vám vyhovuje. Vyberajte si veľkosť, ktorá dokáže uspokojiť Vaše potreby. Dajte si ale pozor na kabelky, ktoré sú až príliš veľké, pretože ich váhu môže následne pocítiť aj Vaše rameno. Vyhnite sa tiež takej, ktorá je príliš malá, pretože sa môže stať, že tam nenapcháte všetko, čo chcete a bude k ničomu. Proste i tu platí, že musí preskočiť iskra a vy sa zaľúbite na prvý pohľad. 

Tento rok letia výrazné farby, a preto neváhajte siahnuť po odvážnych odtieňoch, ktoré budú štýlovo kontrastovať s Vaším outfitom. Výrobcovia však myslia i na decentné dámy, ktorým ponúkajú širokú paletu elegantných kúskov. 

Čo sa týka materiálu, kabelky Crossbody z kože sú módne stálice a vždy sa hodia ku každému druhu oblečenia. Ak nie je koža Vaša favoritka, tak je možné vyberať si i z iných materiálov. Plátenné, rovnako ako kombinácia látky a kože, sú štýlové a je možné nájsť medzi nimi skutočné skvosty. Kabelky zo slamy alebo podobných materiálov sú jednoduché, ale ukazujú sa ako skvelý doplnok letného oblečenia. Tak neváhajte, v obchodoch je mnoho unikátnych kúskov, ktoré čakajú na svoje nové majiteľky, na jedinečné dámy. 

Zdroj: stylishlyme.com

Obrázky: stylishlyme.com, belindaselene.com, znackovyluxus.cz, lyst.com

Komentáre

468 ad