Trendové kabáty a jarná móda 2015

Čo nevidieť je tu jar a mnohé dámy zaiste pomýšľajú na obnovenie šatníka. No jarné počasie dokáže byť aj pekne zradné, preto ho netreba podceňovať. Nenechajte sa oklamať pučiacimi kvetmi a jasným nebom. Obstarajte si kabátik, ktorý výborne zapadne presne do tohto obdobia. Dokáže zahriať, ale zároveň je vzdušný v prípade, že teplota o niečo viac stúpne. 

Okrem toho, najnovšie módne trendy nás nabádajú k tomu, aby sme sa vrátili k prírode. Tento štýl sa v móde posledné roky dosť opakuje a vyzerá to tak, že ani túto jar a leto nás neopustí. Takže dámy, je čas, aby ste farbami a vzormi vyjadrili svoju náklonnosť k životnému prostrediu aj vy. Magazín life-style chce teraz predstaviť niekoľko skvelých alternatív, ktoré budú túto sezónu IN.

chanelchanel 1Elie Saab

Záhradná slávnosť každý deň

Príroda je všade, či už za ňou ideme cielene alebo len ráno otvoríme okno a pozrieme sa okolo seba. A práve táto prirodzene všedná nádhera inšpirovala aj módnych návrhárov. Módne prehliadky zaplnili šaty plné pestrých, svetlých a veselých motívov. Všetko je farebné a vzorované, a to tak jednoducho, ako aj extravagantne zložito. Budete trendy, ak siahnete po šatách s kvetmi, ale i v prípade, že skúsite atypickejšie vzory. Dôležitá je najmä farebnosť. Obchodné domy zažiaria zelenou, červenou či žltou farbou. Táto sezóna bude jednoducho inšpirovaná záhradnou slávnosťou. Matka príroda nikdy nevyzerala krajšie.

christian diorViktor & RolfJean Paul Galtier

Skúste prehodnotiť aj staršie kúsky vo svojej skrini a možno v nej nájdete niečo, čo sa môže hodiť. Mysleli ste si, že ten alebo onen model už nikdy na seba nenatiahnete, no ani za svet ste ho nechceli vyhodiť? Teraz je tu ten deň, kedy ním môžete znova naplno zažiariť.

Farby

Vyberte si farebný kabát, ktorý oživí každý daždivý deň. Jeho nositeľke bude určite veselšie ihneď z rána pri ceste do práce. Nebojte sa odvážnych farieb ako citrónová, mandarínková či ružová, ktorá môže pripomínať sladučkú cukrovú vatu. Podobne môžete postupovať aj pri výbere šiat alebo blúzky.

citronovazltaoranzova

Vzory

Skúste obrovské vzory motivované geometriou, ale tiež verné prírode. Takéto kúsky vyniknú najmä pri „obyčajných“ outfitoch.

vzorykoza

Farebný lem

Nechcete príliš vyčnievať z davu, ale netúžite doň ani zapadnúť nudným starým a ošumelým modelom? Máme tu riešenie, ktorým sú koženkové či látkové kabáty s farebným lemovaním.

lemovaniekabatykabatik

Dlhé, krátke či s veľkými gombíkmi?

Poďte s nami do toho. Nebojte sa byť odvážne. Prineste si do svojho šatníka nový trendový kabátik, ktorý budete milovať. Stačí nájsť svoj štýl a vybrať si model, ktorý najlepšie vystihne jedinečnosť charakteru. Zbavte sa jarnej únavy napríklad aj nakupovaním. Prajeme príjemnú zábavu.

kratkystredne dlhy kabatdlhy kabat

Zdroj a obrázky: glamour.com, harpersbazaar.com, popsugar.com

Komentáre

468 ad