Túto bundu jednoducho musíte mať!

Najmä v prípade, ak ste vášnivým cestovateľom, táto bunda sa hodí ako uliata. Najnovšia vychytávka, ktorá sa stala doslova megahitom medzi oblečením, nepredstavuje totiž iba obyčajné dizajnové boom. Dokonca za ňou nestojí ani žiadna veľká nadnárodná značka, hoci cena tohto módneho kúska nie je zanedbateľná. Je to však skôr pre jeho variabilitu a množstvo funkcií, ktoré v sebe ukrýva. Poďte sa teda s magazínom life-style presvedčiť o všetkých bonusoch tejto novinky. 

Pätnásť v jednom

Multifunkčná bunda Baubax je, ako sľubuje jej výrobca a tvorca, ideálnym spoločníkom na cesty. Zahŕňa v sebe totiž všetko nevyhnutné, na čo výrobcovia často zabúdajú, no správny cestovateľ to potrebuje. Pätnásť pridaných, účelne navrhnutých a premyslene všitých funkcií, to obsahuje táto cestovateľská novinka.

trendy bunda

Jedno veľké úložisko

V oblasti goliera nájdete nafukovací vankúš, čo je veľmi praktická vecička, ako isto uznáte. V kapucni je zasa všitá maska na oči, ak si chcete nerušene zdriemnuť, hoci aj vo vlaku či preplnenom lietadle. Taktiež v nej nájdete veľa ďalších praktických úložných miest, mnohé sú vystlané mikrovláknom kvôli väčšej bezpečnosti. Nájdete tu miestočko na tablet do veľkosti 10 palcov, okuliare, fľašu s vodou, pas a iné doklady, peňaženku alebo okuliare. Ak by ste si túto multifunkčnú bundu chceli zadovážiť, rátajte v nej aj s držiakom na slúchadlá.

V jednoduchosti je genialita

Ako pri všetkom, aj pri bunde, ktorú budú milovať všetci zábudliví cestovatelia, platí, že na začiatku bol nápad. A to nápad veľmi jednoduchý, vychádzajúci z vlastnej skúsenosti vynálezcu. Je ním indický študent Hiral Shangavi, ktorý často lietal na trase Chicago – San Francisco za svojou manželkou. Ako správny chlap, pravidelne si zabúdal pobaliť dôležité veci na „prežitie“, najmä cestovný vankúš. Až raz si jeho manželka, ktorá je zhodou okolností návrhárka, povedala “dosť” a rozhodla sa, že vytvorí bundu so zabudovaným vankúšom. Toho sa chytil aj jej muž, ktorého nápad cestovnej bundy doslova nadchol a následne ho doplnil o ďalšie funkcie.

Kreatívna novinka si na seba už zarobila

Po vytvorení prvotného modelu sa rozhodol Hiral osloviť širokú verejnosť. Na portáli Kickstarter predstavil svoj prototyp a požiadal o príspevky, aby sa mohla spustiť výroba revolučnej vetrovky. Pôvodne plánoval vyzbierať 20-tisíc dolárov, čo sa mu aj podarilo, a to v rekordnom čase ( v priebehu piatich hodín). Napokon sa mladému tvorcovi ozvalo dovedna asi 50-tisíc ľudí a konečná vyzbieraná čiastka predstavovala takmer 9,2 milióna dolárov.

Na bunde sa teda už horlivo pracuje, v súčasnosti sa dá aj predobjednať. Jej cena sa pohybuje od 150 do 190 dolárov a dostupná by mala byť v rôznych variáciách. Môžete si tak vybrať mikinu, sako, vodeodolnú vetrovku, všetko pravdaže v ženskom i mužskom prevedení. Indický výrobca verí, že prvé bundy by sa mali dostať do predaja už v novembri.

Tak čo, dobrý tip na vianočný darček?

______________

Zdroj: today.com/money/baubax-travel-jacket-15-built-features-raises-over-3m-funding-t35141

Obrázok

media1.s-nbcnews.com/j/newscms/2015_31/701841/a855cf6f54b5b594f032a16e0ee264db_original_f73dfef3bdedf21a1dbd85575279131d.today-inline-large.png

Komentáre

468 ad