Vianočný zázrak v nákupnom centre: Santa „rozrozprával“ hluchonemé dievčatko

Je každoročnou tradíciou, že v predvianočnom čase na nás zovšadiaľ vyskakujú vianočné ozdoby, melódie a Santovia so svojimi pomocníkmi. Obzvlášť deduška s bielou bradou v červenom kostýme milujú deti na celom svete. Veď čo je pre krehkú detskú dušičku viac, ako môcť priamo Santovi povedať, čo si želá pod stromčekom? No Vianoce sú aj časom magických kúzel. Magazín life-style dnes jedno také predstaví. 

santaSanta rozumie všetkým deťom

V meste Middlesbrough vo Veľkej Británii sa odohral skutočne krásny moment, ktorý dokonale vystihol myšlienku Vianoc. V Cleveland Shopping Centre je už tradíciou, že milý deduško v preoblečení za Santa Clausa si ochotne vypočuje každé dieťa sediace na jeho kolenách. Inak tomu nebolo ani tentoraz, akurát toto dieťatko s ním príliš nekomunikovalo. Ako neskôr vysvitlo, trojročné dievčatko rozprávať nevie, keďže dobre nepočuje. 

Santa sa však nenechal len tak odradiť a ukázal, že rozumie všetkým deťom, bez ohľadu na prekážky. Začal s modrookou slečnou komunikovať znakovou rečou. Na to už dievčatko zareagovalo, a tak sa Santa aj jeho mamička mohli dozvedieť, čo si želá dostať na Vianoce. Malá slečna túži po kolobežke.

Duch Vianoc

Dojatá mamička, ktorú prekvapilo, ako sa Santa vynašiel a dokázal vyčarovať úsmev na tváričke jej dievčatka, celý ich „rozhovor“ natáčala a následne ho aj zverejnila na YouTube. Za pár dní, čo je na internete, si ho pozrelo už vyše 730-tisíc ľudí, čo len dokazuje, že ani my dospelí nie sme imúnni voči duchu Vianoc. Najmä, ak ho v nás prebudí samotný Santa Claus. Šťastné a veselé!

______________

Zdroj

dailymail.co.uk/femail/article-3349020/Heartwarming-moment-kind-Santa-uses-sign-language-ask-girl-hearing-problems-wants-Christmas.html

Obrázok: youtube.com

Komentáre

468 ad