Vstúpte do sveta mágie a čarov, buďte na chvíľu Harrym Potterom!

Hotel Georgian House je tu len a len pre vás. Bez ohľadu na vek by ste mali toto miesto rozhodne navštíviť, najmä v prípade, ak vám knižná či filmová séria o mladom čarodejníkovi tak trochu zmenila život. Nech sa páči, magazín life-style pozýva svojich čitateľov, aby si okúsili život Harryho Pottera.

kniha a sovaKus mágie uprostred Londýna

A kde inde, povedia si všetci skalní fanúšikovia ságy o Harrym Potterovi! Celý interiér hotela je zariadený tak, akoby v ňom býval samotný čarodejník. Georgian House je štvorhviezdičkový hotel, ktorý bol postavený v roku 1851 a ešte donedávna ponúkal štandardné hotelové izby. Až celosvetový boom okolo Harryho Pottera inšpiroval majiteľa do takej miery, že jeho hotel prešiel kompletnou rekonštrukciou.

A stal sa skutočnou londýnskou atrakciou…

Aktuálne sú izby vernou kópiu tých filmových/knižných. Nechýba posteľ s nebesami, stolík na čítanie kníh, kotlíky či kufre.

Jednoducho, nájdete tu všetko, čo musí mať správny čarodejnícky učeň po ruke.

hotel harry potter

Po stopách Harryho

Okrem originálnych izieb na prespanie vám v hoteli zabezpečia aj výlet Londýnom na miesta, kde sa natáčali jednotlivé scény známej filmovej série a zoberú vás aj do štúdií Warner Bros.

V cene izby sú aj mudlovské (rozumej anglické) raňajky.

Ak sme vás naladili na menší výlet do Londýna, pripravte si slušnú hotovosť, minimálne 249 libier. Toľko totiž stojí jedna noc v tomto kúzelnom hoteli. Pokiaľ by ste mali záujem aj o atrakcie navyše, s prehliadkou sa suma vyšplhá až na 363 libier.

A to, ak vám čarovanie až tak nejde, nie je celkom lacný špás.

Ale čo by sme neurobili pre kus magického zážitku, však?

_____________

Zdroje

boredpanda.com/harry-potter-themed-hotel-rooms/

georgianhousehotel.co.uk/offers/Harry-Potter-Tour-Package-London.asp

Obrázky

static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2014/10/Harry-Potter-Themed-Hotel-Rooms-4__880.jpg

static.boredpanda.com/blog/wp-content/uploads/2014/10/IMG_2494b-2889908854-O1__880.jpg

Komentáre

468 ad