Vydarená dvojica: Matka a dcéra závislé od plastickej chirurgie!

Túžba po „dokonalej“ kráse a obdiv k vyumelkovaným hviezdam šoubiznisu robia z niektorých ľudí chodiace plastové figuríny. Príkladom sú aj dve ženy z Veľkej Británie. Matka s najstaršou dcérou, v snahe vyzerať čo najlepšie, neváhajú míňať horibilné sumy peňazí. To, že nad nimi väčšina ľudí krúti hlavami, im neprekáža. Ony dve sú totiž so sebou absolútne spokojné (alebo aspoň jedného dňa budú, keď si konečne splnia sen o všetkých plastických operáciách, ktoré ešte túžia absolvovať). Magazín life-style chce dnes tieto dve krásky predstaviť aj svojim čitateľom (možno ako inšpiráciu, možno ako odstrašujúci príklad). 

plastika

“Matka roka”

Za kozmetické procedúry zaplatili dámy už viac ako 77-tisíc eur, a to ešte stále nie je dosť. Ich cieľom je totiž vyzerať ako britská glamour modelka a ich milovaný idol – Katie Price alias JordanA keďže najväčším „úspechom“ prsnatej hviezdičky sú jej obrovské silikónové vnady a kadečo iné, stopercentne umelé, obe Britky sa vydali rovnakou cestou. Snáď nikoho neprekvapí, že štvornásobná matka, 38-ročná Georgina Clarke, dovolila svojej najstaršej dcére opustiť školu už v 17-tich, aby mohla začať pracovať v striptízovom klube a zarábať na ich vytúžené operácie.

Ako prezradili obe ženy denníku DailyMail, o zmene svojho vzhľadu a priblíženiu sa Katie Price snívali už dlho, presne od momentu, kedy preplastikovanú britskú hviezdičku prvýkrát vzhliadli na obálke magazínu. Od toho okamihu sa v živote obyčajnej matky a jej vtedy len 10-ročnej dcéry všetko zmenilo. Pozorne sledovali všetky programy a rozhovory s ich idolom a snívali o dni, kedy aj ony budú rovnako krásne a umelé.

Mama s dcérou – najlepšie kamarátky

Ako s úsmevom hovorí mama Georgina Clarke (38), jej dcéra, 20-ročná Kayla, je jej najlepšou priateľkou. Akoby aj nie, podarená matka má ešte podarenejšiu dcérenku, ktorej nijako nebránila, keď začala pracovať ako striptérka a neozvala sa ani vtedy, keď si našla o desaťročia staršieho milenca, ktorý si ju vydržiaval. Všetky “poctivo zarobené“ peniaze predsa išli na ich spoločnú vec, a teda na plastické úpravy.

A keďže sa Georgina netají svojou závislosťou od botoxu, nečudo, že dcéru v jej „kariére“ horlivo podporuje. Je dokonca šťastná a hrdá na dcéru, ktorá im obom platí drahé kozmetické zákroky, čím plní ich dávne sny.

Svojské ženy z britského mesta Rugby tak ročne minú na lícne výplne, injekcie, botox, predlžovanie vlasov, bielenie zubov a nevyhnutné solárium viac ako 7-tisíc eur. Tým však zďaleka nekončia. Hoci sú terčom posmechu a nechápavých pohľadov, ich pery sa im stále nezdajú dosť veľké, taktiež túžia po väčších prsných implantátoch, výplniach do zadku, plastike nosa a dcérka chce mamičke splniť ešte jednu veľkú túžbu – plastiku vagíny. O slovo sa medzičasom prihlásila aj mladšia dcéra pani Georginy, ktorá tiež nie je spokojná so svojím prirodzeným vzhľadom a chcela by nasledovať matku aj staršiu sestru. Tá jej ochotne pomôže, podľa vlastných slov už s maminým odobrením zháňa nového doktora na rodinné vylepšenia.

Nuž čo, aj toto je očividne pre niekoho cesta k vysnívanému šťastiu…

____________

Zdroj

dailymail.co.uk/femail/article-3211505/Mother-daughter-splash-56-000-surgery-look-like-JORDAN-raising-money-stripping-sugar-daddies.html

Obrázok: cdn.itv.com/uploads/editor/medium_sFhI7qM8RFvBNbudhXRZrmTEN3660-AxdW3OT2ovuMo.jpg

Komentáre

468 ad