Z detskej miss hviezda červeného koberca?

honey_boo_booJej meno je Alana Thompson, ale väčšina Američanov ju pozná pod prezývkou „Honey Boo Boo“. Desaťročné dievča však ani správaním, ani vymaľovanou tvárou svoje rovesníčky rozhodne nepripomína. Skôr sa čoraz viac ponáša na svoju „slávychtivú“ matku, ktorá by pre pozornosť médií urobila snáď čokoľvek. Poďte sa teraz spolu s magazínom life-style pozrieť na túto “hviezdičku” bližšie. 

Predala dcéru

Od útleho detstva vláčila matka Alanu po kadejakých súťažiach, v rámci ktorých dcéru prehnane líčila aj obliekala do neprimeraných kostýmov, až sa postupne z Honey Boo Boo stalo to, čím je dnes. Je z nej afektované dievča s nadváhou, ktorého prehnané sebavedomie väčšinu ľudí doslova irituje. Netreba sa preto čudovať, že táto podarená dvojica nemá veľa fanúšikov, skôr odporcov. To však dcérenke a jej mamičke zjavne neprekáža. Svojich päť minút slávy si dokonale užívajú, bez ohľadu na kilá či šminky navyše.

Aká matka, taká Katka

Svojho času „hviezdilo“ toto duo aj v televízii s vlastnou reality šou Here Comes Honey Boo Boo, kde šokovali nielen svojím vzhľadom, ale i správaním a čudesnou prezentáciou. June Shannon (36), čo je matka Alany (10), miluje kamery a publicitu minimálne rovnako, ako jej dcérenka. No možno to Honey Boo Boo len podedila po mame. Otázka je, čo iné mohlo vyrásť z dievčaťa, odmala vystavenému tlaku okolia, ktoré posudzovali podľa čudných kritérií detskej krásy, navyše, s matkou, akou je June Shannon?

Verejnosť má na June a zvyšok jej divnej rodiny svoj názor, asi aj preto sa ich program už aktuálne nevysiela, no matka s dcérou sa napriek tomu naďalej (a celkom bez hanby) pretŕčajú na verejnosti a červenom koberci.

Pohľad na desaťročnú zmaľovanú „Lolitku“ s umelými mihalnicami, ktorá naučene klipká neprirodzeným pohľadom do kamier a za make-up na jej tvári by sa nehanbila žiadna profesionálna striptérka, nie je ale veľmi úsmevný. Ešteže jej mamička sa zakaždým zabáva, čo tam po vhodnosti-nevhodnosti dcérkinho správania. Veď robí len to, čo ju sama učila hádam od perinky!

________________

Zdroj: usmagazine.com/celebrity-news/news/alanna-honey-boo-boo-thompson-is-all-grown-up-w158189

Obrázky: cbsmiami.files.wordpress.com/2012/09/honey_boo_boo_pageant_photos_2.jpg

Komentáre

468 ad