Zo „sekáča“ módny trend

Jillian Owens je spisovateľka a výtvarníčka, ktorá sa rozhodla podporiť a ukázať iný pohľad na súčasnú módu. Nakúpila lacné, staré, ale zaujímavé oblečenie, ktoré začala meniť na elegantné kúsky. Chcela zmeniť spôsob myslenia ľudí o móde. Magazín life-style si myslí, že sa jej to podarilo. Čo vy na to? Jillian má svoj vlastný blog, ktorý je veľmi obľúbený a vyhľadávaný. Podporuje skutočne inšpirujúcu myšlienku o tom, že oblečenie môže byť ekologické, etické a aj lacné.

Jillian dokáže pretvoriť čierne šaty, vhodné pre mníšku, na očarujúci outfit na každú príležitosť. Prešila iba pár perleťových gombíky, odstrihla golier a namiesto neho spravila jemný výstrih. Šaty následne skrátila, vystrihla rukávy a stal sa z nich odev, ktorému by neodolala žiadna moderná žena. 

Dlhé, modré a neforemné šaty, ktoré kúpila za 1 dolár, tiež zmenila na nepoznanie. Tieto šaty skrátila, vystrihla z nich rukávy a vytvorila hlbší výstrih. Nádherný koktejlový kúsok bol zrazu na svete.

Jillian dokázala zmeniť veľké a neforemné nohavice na úchvatný trendy kúsok. Stačili jej špendlíky, nožnice a fantázia. Zo starých nohavíc sa stali perfektné hnedé šaty s jedným rukávom, ktoré krásne ukázali jej dokonalú postavu.

Z dlhej nemodernej sukne spravila neodolateľnú tuniku, o ktorej by ste si určite nemysleli, že je zo “sekáča”. Stačil jej šijací stroj a nožnice. Kúsok látky, ktorá jej ostala, použila na opasok pod prsia, vďaka čomu vyzerá táto tunika neuveriteľne elegantne. Doplnila ju dlhým náhrdelníkom v tvare sovy, ktorý tento kúsok dokonale oživil.

Jillian je skutočne šikovná a z oblečenia, ktoré kúpi v “sekáči” za pár dolárov, dokáže vytvoriť hotové TOP kúsky. Nechýba jej fantázia, ale ani trpezlivosť

Zdroj a obrázky: boredpanda.com

Komentáre

468 ad